Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másfél hete volt császármetszè...

Másfél hete volt császármetszèsem, ezek a tünetek mennyire normálisak?

Figyelt kérdés

Székrekedésem van és fajdogal is a hasam nyomásra. Háziorvoshoz kellett mennem más okból kifolyólag és megnyomkodta és nagyon rossz volt.

Többen mondták, hogy ilyenkor már hason tudtak feküdni és ez nem normális hogy ilyen érzékeny. Megijedtem.

Minimális váladék jön a hegből.

Fáj a pisilés vagyis inkább kellemetlen. Amikor pisilek, akkor is a hasam fáj.

Voltam a kórházban de elküldtek, mondván hogy ez természetes.

Próbáltam utána olvasni de mindenhol azt látom, hogy a váladék és a fájó vizelés nem normalis és orvoshoz kell menni vele.

Csak haton tudok feküdni, ha oldalra fekszem nagyon kellemetlen érzés, mintha ki akarnanak folyni a beleim.

Meg vagyok ijedve, szerdán lesz két hete a műtét.

Ma pedig azt vettem észre, hogy jobb oldalt a vesém is fajdogal.

Mi bajom lehet?

Nagyon meg vagyok ijedve.


2020. okt. 24. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Menj vissza a dokihoz aki műtött. Szerintem nem normális. Császárom volt, de semmi ilyen nem volt.
2020. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

A váladék szerintem nem normális. Akkor szokott lenni, ha elfertőződik a seb, nem?

De az tök normális, hogy csak háton tudsz feküdni. 3 hét után tudtam oldalra fordulva feküdni, pedig tök jól voltam.

2020. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Hasalni meg oldalt feküdni én sem tudtam sokáig. A pisilés is sokáig fájt, mert a kedves nővér barbár módon katéterezett meg és egy jó kis hugyúti fertőzést is bekent..

A seb váladékozása viszont nem jó dolog. Mindenképp hívd fel a dokit aki műtött,nézze meg!

2020. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én 4-5 hétig nem tudtam hason feküdni, de oldalt sem. Ez a része rendben van, mondom ezt 2 simán lezajlott császárral a hátam mögött. De a fájdalom miatt visszamennék a műtétet végző orvoshoz.
2020. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ezek közül csak a seb váladékozása a nem normális, az gyulladásra is utalhat.

A többi tünet teljesen normális. Nekem két császárom volt és egy más jellegű műtétem, mindegyiknél kaptam katétert és utána hetekig fájt/kellemetlen volt a pisilés.

Most 5 héttel vagyok császár után, ezen a héten tudtam először hason aludni.

2020. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A váladékozáson kívül minden tünet normális.
2020. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oldalt fekudni én sem tudtam 3-4 hétig a császár után. Jovoheten lesz a 6 hetes kontrollom hason már fekudtem egy keveset de még azért annyira nem jó. A seb váladékozása tényleg nem jó de én eddig mindennap sebfertőtlenítővel lefújtam fürdés után. A hasam pedig már 1 hete nem fáj bár inkább kívül fájt picit.
2020. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Menj orvoshoz! Ezek a sebfertőződés jelei!
2020. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem értem a lepontozást. Ha nem fájt, tudtam még a varratokkal is hason aludni, akkor már lepontozás jár?

Bocsánat, magamból indultam ki és mivel nekem nem volt ilyen, mint a kérdezőnek javasoltam, hogy beszéljen a dokival.

De ok, legyek lepontozva.

2020. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!