Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyet Magyarországon csinálnak?

Ilyet Magyarországon csinálnak?

Figyelt kérdés

Igazából le vagyok döbbenve. Lehet terhes vagyok, nem tudom. Próbálkozunk egy ideje már es most láttam egy elég felkavaró esetet.


(igaz történt, külföld) Fiatal anyukát 21 hetesen meg kellett csaszarozni. Ikrekkel volt terhes. Nagyon durva de a 2 baba túlélte. Bár nagyon aprók voltak és szinte feketék, lehetett látni, hogy pár napig lesznek csak életben... Kórház mint egy játékot haza adta az anyukának. Nem tudom kb 1 napot lehettek otthon. De belegondolva ez nagyon morbid. Az anyukát annyira megviselte az egész hogy azóta csináltatott magának élethű játék babákat meg stb. Látszik rajta hogy ezt nem tudta feldolgozni. Én sem tudnam feldolgozni. Brutal lehet 2 szinte halott babának kinezo fekete valamit haza adni. Legjobb lenne ha ott a kórházba addig is a kis időre betennek egy inkubatorba és akkor ott lennék mellettük amíg csak lehet.en ezen nagyon kiakadtam...


Egyébként ismerősöm itthon 25. Hétre szült. A babát egyből inkubatorba tettek, ma már fel éves. Igaz az első hónapok kritikusak voltam de kop kop nem valószínű, hogy akkora probléma lesz vele a későbbiekben.


2020. okt. 24. 20:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A facebookon volt.
2020. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Arra emlékszem, h Cloudnak és Thundernek hívták az ikreket.
2020. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!