Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szülni gátszakadás...

Lehet szülni gátszakadás nélkül is, ha természetes úton jön a baba?

Figyelt kérdés

Vagy minden reményem oda van, hogy pár gyerek után is szép cicusom legyen:(

Tágabb lesz utána a hüvely? ha már most rendszeresen csinálok hüvelytornát(nem strukturáltan, csak ücsörgés közben sokszor ráfeszítek), akkor utána mekkora lesz a változás? bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok


2011. máj. 20. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Lehet gátvédelemmel szülni, de az veszélyes. Viszont ha vágnak, akkor utána tökéletesen össze tudják varrni. Jobb, mint ha reped.
2011. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
"cicus"..minek neked szép punci? innentől kezdve ne a szexen járjon elsősorban az eszed, hanem a gyereknevelésen..
2011. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
ma 19:35 mekkora hülye vagy :/
2011. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
nem vagyok hülye, de legalább nem a puncimon jár az agyam, ha gyereket akarok..
2011. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, és ilyenkor még számít szerintem...

azért tettem fel a kérdést, mert annyi rosszat hallok, és fel akarok készülni lelkiekben, h ha majd egyszer eljön az idő, nehogy későn tegyek megelőző óvintézkedéseket(pl szétszakadás, lógós has stb)

2011. máj. 20. 19:43
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
úr isten...mi az a gátszakadás?:$
2011. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Majd ő segédkezik a szülésnél :D

http://www.youtube.com/watch?v=ILNLzUD44jg

2011. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
NEM lesz tágabb a hüvely (illetve egy pár hétig más, de 6 hétig úgy sem szabad nemi életet élni). A gátszakadás pedig lutri. Vagy lesz, vagy nem. Viszont, ha gátmetszést alkalmaznak, akkor az megakadályozza, hogy túlságosan repedjen, könnyebb is összevarrni, és a gátvágás hege nem is látszik (legalább is, ha nem kifejezetten azt nézed).
2011. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Két gyereket szültem természetes úton, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ugyan milyen lesz a puncim utána?!

Vágtak is, összevarrtak (ami rohadtul fáj, úgy hogy előbb azon izguljál!) és a férjemnek sose jutott eszébe mustrálni a hegemet! A pina, pina marad és dugni is ugyanolyan jól lehet mint szülések előtt!!

2011. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és az igaz, hogy már a szülészágyon olyan tolófájások jelentkeznek, hogy azt sem érzi a nő, ha szétreped, vagy szétvágják? vagy érzéstelenítenek ott? elnézést a tapasztalatlanságomért, de anya semmit nem mond, csak azt h hamar megvan és alig fáj -.-
2011. máj. 20. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!