Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek császár után a második...

Akinek császár után a második baba természetes úton jött a világra, melyik szülést csinálná végig újra?

Figyelt kérdés
Most esélyem van hüvelyi úton szülni, de nem tudom jobban járnék-e.
2010. dec. 28. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem sima után volt császár.de inkáb simán szülnék.igaz könnyü szüléseim voltak és gyorsak.a császárnál igazából a kiszolgáltatottság irritált.
2010. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Császárt. Nekem oda lett a nőiességem... Gondolom a szerencsésen szült nők most lepontoznak. Hát, ne éljék át azt, amit én, és még évek múltán is gondom van...
2010. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csakis a szülés kimenetelétől függ, ami ugye mindig más, és előre sohasem lehet tudni, melyikekkel járnál épp jobban. Nekem eddig egy császárom volt, és bár jó lenne megtapasztalni a természetes szülést is, azért félnék is egy kicsit tőle. De ez nyilván azért van, mert nekem szerencsém volt, programozottan, komplikációmentesen zajlott minden. Nyilván mindkét esetben előfordulhatnak kellemetlenségek, de ha legközelebb nekem is esélyem lesz a természetes szülésre, bevállalnám.:) A lényeg a baba egészsége, és reméljük, nem kell hosszú vajúdás után mégis császározni, mert annál szerintem nincs rosszabb.
2010. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elősőtől szeretném megkérdezni, hogy milyen kiszolgáltatottságra gondol, amely a hüvelyi szülésnél nincsen, de a császárnál igen.
2010. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.én arra gondoltam hogy amig nem tudtam felkelni és egyedül zuhanyozni vw.c.-re menni nekem az nagyon szar volt.katéter és az hogy egyszerüen feküdtem a mocsokba szó szerint.a sima szüléseknél 2 óra mulva mentef zuhanyozni.
2010. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Előző vagyok. Engem felkeltettek 6 óra múlva, "szaladnom" kellett tusolni, onnantól kezdve egyazon bánásmódot kaptam a hüvelyi óton szülőkkel, ezért kérdeztem. Köszi!
2010. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.délután fél 2 kor császároztak.és igazából az zavart hogy már este 7 kor éreztem hogy érzem a lábaim.de csak másnap reggel 8 órai vizit után kelhettem fel.igaz egy kicsit a nővér hanyagsága is mert éjjel még bejtt és mondam hogy szeretnék felkeni és közölte majd ráérek reggel is mert ő most nem fog engem huzkodni.nem vagyok egy kényes tipus és már nem az első szülésem volt.
2010. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Off: az előző hozzzászóláshoz szeretnék reagálni! NEkem is császárom volt 15.43 kor született meg a babám. Este 10 kor a nővérke bejött és közölte hogy akkor ő most megetet, megitat és akkor megyünk zuhanyozni. Nagyon rendes volt, és még csodálkoztam is (hála eddig csak a szülés miatt kellett kórházba mennem!) hogy ennyire rendesek. Szerintem csak rossz kórházat, és rossz nővért kaptál ki:(!
2011. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!