Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első vagy a második szülés...

Az első vagy a második szülés előtt féltetek jobban?

Figyelt kérdés
Ugye, az elsőnél még azért parázik az ember, mert nem tudja, mire számítson, a másodiknál meg azért, mert már tudja, milyen lesz...
2020. okt. 29. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Elsőnél
Másodiknál
Ugyanannyira
Egyiknél se féltem
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első előtt nem féltem, a második indított volt, életemben nem rettegtem annyira, mint aznap reggel
2020. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyiknél sem. Az elsőnél izgalom és kíváncsiság volt bennem, hogy vajon milyen lesz, a másodiknál meg semmi ilyesfajta érzelemnnem játszódott le bennem. Sodródtam az árrál, nem agyaltam.
2020. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél féltem. Az elsőnél azért, mert nem tudtam mire számíthatok, a másodiknál meg azért, mert emlékeztem mennyire fájt az első.
2020. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, de valahogy egyiknél sem féltem. Az elsőnél kíváncsiság volt bennem és látni szerettem volna már a babámat. Ez a szülés nagyon nehezen ment, borzasztó hosszú volt, nagyon erős fájásokkal. De ezek után sem félelemmel mentem szülni, hanem ezt a szülést is nagyon vártam (ez nem volt olyan borzasztó). Biztos vagyok benne, hogy a hormonok gátolják ilyenkor a félelemérzetet, mert egyébként egy fogtömés előtt is egy hétig nem alszok annyira félek :D
2020. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első váratlanul indult be, nem volt még ott az ideje úgyhogy nem volt időm aggódni csak sodródtam az árral. Egyébként sürgősségi császár lett. Most már a vége felé járok. 38 hkm vagyok és már kezdek félni, hogy mi lesz ha elfolyik a magzatvíz vagy vért látok a wc papíron. Félek, hogy pánikba esek, félek attól, hogy a férjem nem ér haza a munkából, hogy velem legyen, félek attól, hogy jobban fog fájni, mint az első. Van időm agyalni sajnos.
2020. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyiknél sem féltem. Tudtam, hogy túl kell esni rajta, inkább vártam, hogy induljon. A második indított lett, de akkor is csak azt éreztem, hogy na végre, csináljuk.
2020. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vmilyen szinten mindegyik előtt. Az elsőnél azért, mert nem tudtam, mire számítsak, a másodiknál pont azért, mert több rálátásom van. Januárra vagyok kiírva, de talán egy kicsit jobban tartok most a szülésnél, mint először.
2020. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most a 3.császáromtól rettegek előre 😬
2020. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nagyon féltem, a másodiknál kicsit sem. A harmadiknál viszont újra elkezdtem félni, pedig tudtam, hogy gyors lesz. Tényleg az volt, és ahogy sejtettem előre, a kitolást szenvedtem meg nagyon. De megérte, és túléltem!
2020. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!