Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is feltek vagy feltetek a...

Ti is feltek vagy feltetek a szulestol?

Figyelt kérdés
Sajnos panik beteg vagyok mar 5 eve es terhesseg alatt is sokszor panikoltam viszont lassan szulni fogok ,es nagyon felek . Ha nem lenne parom a mentok szamat is elfelejtenem .nagyon felek.

2020. jan. 14. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Először is. Igyál meg egy jó nagy pohár vizet, egy kis csoki és arra gondolj, hohy nem lesz időd pánikot kialakitani magadban. Ügyes leszel. Mindenki fél szerintem. De a vége, mikor a saját gyermeked kibujik végre és magadhoz öleled... Minden fájdalmat megér.
2020. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyoooon nagyon félek.
2020. jan. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Egyreszt felek, masreszt varom mar, hogy essek tul rajta , mert mar akkora vagyok, mint egy balna :(

41+3 hkm, ha nem indul ma, holnap be kell fekudnom

2020. jan. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En nem feltem. Vartam nagyon hogy itt legyen az ido
2020. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A családomból kiindulva, na meg hogy első gyerek, szent meggyőződésem volt, én ezt a gyereket túlhordom, és minden egyes túlcsúszott napokon pánik uralkodik majd rajtam, mi lesz, hogy lesz, mikor, stb.

Aztán 38+3-nál valami fura volt egésznap. Estefelé bementünk, rám tették a ctg-t egy ágyon, és amikor felültem, éreztem, valami kidurrant, elöntött. Na, megijedtem rendesen, a nővér meg közölte, hozassam a cuccaim, én már innen ma nem megyek haza. Akkor tudatosult, nekem nem lesz idő meg lehetőség parázni a fentieken... Nehéz volt, megszenvedtem, de szerencsére a napszámolgatós önhergelés így elmaradt....

(Ellenben 7 évvel később a másodikkal, aki 41 hétre született.)

2020. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem féltem. Ha féltem volna is megtörténik, úgyhogy nem generaltam felesleges feszkót magamnak.
2020. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Féltem, de amikor elérkezett az idő, elmúlt a félelmem, inkább azt vártam, hogy végre túl legyen rajta, hogy lássam a kislányomat.
2020. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezeknek a félelmeknek a leküzdésére vannak nagyon jó tanfolyamok. Nekem az Örömteli szülés tanfolyama segített nagyon sokat. Egyszerűen megismered a, hogy mi vár majd rád, és olyan meditációs, lazító és légzés technikákat tanulsz (és ha ezeket gyakorlod) sokkal gördülékenyebb lesz az egész és tudatosan nem fogod beleventillálni magadat egy pánikolásba. És ebben a párod is tud segíteni. Ha van lehetőségetek, keressetek egy ilyen (vagy ezt a) tanfolyamot és végezzétek el közösen.

A másik, dúlát fogadni - ha nem is a szülésre, de a várandósságra és vele beszélgetni, konzultálni.

Illetve még a Szülni jó csapata is fantasztikus, nekik is vannak tanfolyamaik.

2020. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem. Arra gondoltam végig, hogy milyen jó lesz, ha túl leszek rajta.

Nem épp a legszebb hasonlat, de arra gondoltam, olyan, mint egy foghúzás. Nagyon félek tőle, de milyen jó, amikor túl van rajta az ember, és napról napra jobb lesz csak.

2020. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 khniki ***** válasza:
Nem féltem, kíváncsi voltam.
2020. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!