Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől függ hogy milyen nemü a...

Mitől függ hogy milyen nemü a gyerek?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy fiú illetve lány születik és manapság mennyire lehet szabályozni, és hogyan?

2020. nov. 3. 18:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
21%

20

A Háttértársaság mi mást nyomhatna? Az első bekezdésben már homályosít, aztán jön az agymosás.


A 200-1-et is az elembéték statisztikázták -hogy milyen, hogyan vett mintán, az rajtuk múlott, ha volt egyáltalán akármilyen kutatás erről a saját köreiken kívül-.

2020. nov. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
10%

21, ha neked nem megfelelő egy olyan szervezet cikke, akik célzottan ezzel foglalkoznak és értenek a témához, akkor ezt tudom ajánlani: [link]

Magyar cikk is van, azért nem azt linkeltem, mert abban csak a töredéke szerepel annak az infónak, ami az angolban.

2020. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%

De egyáltalán MIÉRT kell ezt ide betenni?


Egy dolog befolyásolja a gyerek nemét. A férfi spermája.


Ha X kromoszómát hordoz, akkor lány lesz, ha Y kromoszómát, akkor meg fiú.

Ennyi. Mivel a petesejt X kromoszómát tartalmaz.


Ezen kívül erre a kérdésre semmit nem kell írni.

2020. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
18%

"Ha X kromoszómát hordoz, akkor lány lesz, ha Y kromoszómát, akkor meg fiú."


Pont azért linkeltem be, amit linkeltem, mert NEM minden esetben van így, és ezt nagyon kevesen tudják, mert nem tanítják az általános iskolában.

2020. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
14%

23

Szerintem a kérdező valami olyasmire gondolhat, amit egy másik kérdésnél olvastam, hogy van valami Czeizel módszernek nevezett dolog, amivel azt lehet elősegíteni, hogy a férfi spermájából az x vagy az y kromoszómát tartalmazó termékenyítse meg a petesejtet.

Elég érdekes.


Különben szerintem idevezényelték az elembété aktivistáit, minden témában reklámozzák magukat.

2020. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

"elembété aktivistáit"


Az interszexualitás nem LMBT téma, hanem genetikai jelenség, veleszületett testi adottság. Semmi köze se a melegekhez, se a transzokhoz.

2020. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
27%

26

Közöld ezt pl. a Háttértársasággal és kérd rajtuk számon, hogy NEM a biológiai/genetikai tényekről írnak, hanem 90%-ban az aktivizmusukról.

2020. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ez egy aktivista szervezet, nyilván elsősorban aktivizmussal foglalkoznak. Ettől függetlenül a linkelt cikk nem "propaganda", hanem ismeretterjesztő céllal íródott, teljesen valós információkat tartalmaz az interszexualitásról, mellesleg interszex személyek közreműködésével készült, akik azért jóval többet tudnak erről a témáról, mint egy nem interszex. Szóval mérföldekkel hitelesebb, mint sok más forrás, ezért bátorkodtam ezt belinkelni. Arra nem gondoltam, hogy egyesek már a cikk elolvasása nélkül is bele fognak kötni abba, hogy melyik weboldalon jelent meg a cikk.
2020. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

28

Persze. Ugyanúgy, mint az agitproposok is CSAK a tudatlanok felvilágosításával foglalkoztak, hiszen a fizetésük is azért kapták, hogy népszerűsítsék a kommunista rendszert.


Mindent inkább, csak kapálni ne kelljen.

2020. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!