Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában estek teherbe:...

Akik mostanában estek teherbe: ti hisztek benne, hogy a szülésre már nem lesz látogatási tilalom meg maszkhordás?

Figyelt kérdés
Ugye, azt mondják, a vakcináig kell kihúzni... De 7-8 hónap még nagyon hosszú idő, addigra már remélhetően túl leszünk ezen az egészen
2020. nov. 4. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ki tudja, hogy mi lesz még. Nem biztos, hogy mindenki beadatja a védőoltást. Nagyon hamar fejleszették ki szerintem. De ha az emberek 60-70%-a beadatja már akkor lehet, hogy lelassul a járvány. Én szeptemberben szültem akkor még nem volt napi szinten ennyi fertőzött. Most megmondom őszintén félnék a kórházban. Sajnos majdnem minden kórházban van már fertőzött osztály. Aki most fogja világrahozni a babát annak kitartás. 🙂
2020. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Én úgy tudom, hogy az idősek és a krónikus betegek kapják meg első körben. Vagyis rajtuk "tesztelik".

Kíváncsi leszek rá. Azért remélem nem lesz egy vagyon és nem teszik kötelezővé sem.

Aki akarja megfizethető áron megkapja, aki veszélyeztetett korban és állapotban van, annak legyen tb alapon elérhető. Mint az influenza oltás.

2020. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Én ugyan januárban fogok szülni, de addig is bármi történhet. A maszk hordás egyelőre nem olyan szigorú abban a kórházban, ahol szülni fogok, látogatási tilalom meg influenza szezonban is van, amikor a lányom született is az volt, de apuka bent lehetett szülésnél.
2020. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En ebben remenykedtem amikor kiderult hogy terhes vagyok. 9 honap meg hosszu..


20 nap es erkezik a baba, de a virus meg mindig ittvan.:/

2020. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!