Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős, szülési fájdalommal...

Erős, szülési fájdalommal hitt jósló fájás megszűnik? Más hasonló cipőben ?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ez a harmadik terhességem és mégis tanácstalan vagyok, mert így még nem jártam. Tegnapelőtt este éreztem, hogy egyszer-egyszer fájdogál a hasam, de egy jó meleg zuhany után simán el tudtam aludni. Végül éjjel fél 2-kor arra keltem, hogy erős görcseim vannak, kb 4 percenként! Elkezdett menni a hasam is, egyik másik görcs olyan erős volt, hogy majdnem elhánytam magam. Ez a négy perc stabilan kitartott. Fél 6kor végül riadóztattam a családot, mondván indulni kellene. Elmentem újra lezuhanyozni... hát utána meg mintha elvágták volna. Egy-egy görcs még volt, de közel nem olyan erős. Azóta semmi. El a vagyok szomorodva... Hétfőn, ha addig nem jön ki megcsászároz a doki(Med.végű a gyerek+ már volt császárom), de én azt olyan természetellenesnek érzem(mármint nem a műtétet, hanem, hogy tervezett). Eddig ha császár volt is a vége, mind a 2 fiam beindult, vajúdtam, szóval reménykednék hátha neki is megjön a kedve megszületni.... más járt már így? Hogy gyakorlatilag megindult szülés helyett csak ilyen erős jósló voltak? És leállt az egész? Utána mikor lett baba? A programcsászárosok tapasztalata is érdekel! Még attól is félek, hogy ha nem vajúdok, nem lesz tejem... 38+5hkm
2020. nov. 12. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy szerdai napon kezdodott tavaly, hogy reggel ereztem a hasamban ilyen kis csipkelodo fajdalmakat, de meg nem volt veszes. Ereztem, elmult, ereztem elmult. Aztan nekem este kezdodott, hogy azert mar fajdogalt, kovetkezo nap megjobban, aztan penteken szuloszobaba kerultem, es szombat hajnalban/kora reggel szuletett meg (csaszarral). De az elejen a kis csipkelodo fajdalmaim nekem is neha voltak csak.
2020. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ket ismerosomnek is 2 hetig majdnem minden nap napi tobb oran at, mar nagyon kivoltak mindketten, folyton azt hittek, hogy beindult, pedig nem.
2020. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy alakult végül? Nekem másodjára volt beindulás gyanús fájás rohamom, de mindig abba maradt. 4-5 órán keresztül volt szinte rendszeres a legutóbb, először pedig egész nap tartott és estére erősödött is. Most megint hoppon maradtam, attól félek hogy a testemet gátolja valami ami miatt nem tud beindulni.. Nálad végül hogy indult be?
2021. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!