Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány táskával indultatok el a...

Hány táskával indultatok el a kórházba amikor eljött az idő?? Kicsit sok cuccot szedtem össze, lehet hogy túlzásokba estem.😅 De nem akarom hogy bármi is hiányozzon.

Figyelt kérdés

Az én táska készletem:

-1 közepes gurulós a szülőszobára

-1 nagy bőrönd a gyermekágyra

-1 kisebb táska a párnáknak (szoptatós, aranyér, nem fért a nagy táskába)

-1 kis táska tartós kajával inni valóval ( a kórházi kaja siralmas)


2020. nov. 12. 15:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Egy kisebb táska a szülőszobára

Egy nagyobb a gyermekágyra

Egy kicsi pelenkázótáska a babának (amiből gyakorlatilag semmit ki se vettem, tök fölösleges volt)

Ahol én szültem, ott nem kellett se kaja, se evőeszköz, se wc papír meg ilyen hülyeségek...

2020. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Ne viccelj nekem "malaclopó" bőröndöm van 😅🤣 (külföldön dolgoztam anno havi váltásban időst ápoltam, szóval kellett mibe pakolnom)

Mikor begurultam vele az első gyereknél a kórházba úgy néztek rám mint egy hülyére, pedig akkor 3 hetet kellett bent lennem szülésig. Húzták a szájukat mert ugye nem fért be a kis szekrénybe és szem előtt volt.


Most készülők a 3.császárra, másik kórház és azóta még nagyobb malaclopó bőröndöm van 😅😅😅

2020. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
1 nagy gurulós bőröndöm volt az osztályra(én cuccom és a babáé, mert nem adnak ruhát+ kis rágcsâlnivaló) és egy hátizsák a szülőszobára.
2020. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
1 kicsi a babacuccoknak, 1 kicsi a szuloszobara, 1 kiskoffer a korhazi idoszakra. Cuccok felet nem is hasznaltam.
2020. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, második válaszoló neked különösen!😊🤗😂
2020. nov. 12. 15:43
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Egy nagy gurulósom volt. Egyik felében az én cuccom a másik felében a baba cuccai. Már megbántam, hogy akkora táskával mentem. 😂

Alig fért el. Nagyon rossz volt emelgetni ha nem emeltem meg csak kihúztam kiborult minden. Mivel a baba cuccai nem kellettek csak kivettem a pelust és a törlőkendőt. Az én hálóingjeimet is kikészítettem mindent ami arra a két napra kellett kiraktam az ágy végébe. Így kényelmesebb volt.

2020. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jaa igen, azt elfelejtettem hozzá tenni hogy 4 napra kell készülni, annyit sajnos bent kell lenni.😣
2020. nov. 12. 15:53
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Én pont az ételen lepődtem meg, mennyire ehető volt. Itt a meleg ételre gondolok, a reggeli-vacsi pótlást igényelt,kevés volt.
2020. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%

Nem nyaralni mentem 3 hétre. Még oda se vittem volna ennyi cuccot.


Egy utazotaskat vittem,neg egy hatitaskat a szülő szobára. Semmiben nem szenvedtem hiányt.

2020. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
Mi a jó eget pakoltok ennyi táskába?
2020. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!