Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betét van amelyiknek...

Milyen betét van amelyiknek normálisan ragad a szárnyas része és nem válik le rövid idő után? Szülés utáni két mensire a betétet javasolják, így most kénytelen vagyok azt használni.

Figyelt kérdés
Mindig tampont használtam mert a betét valahogy nem jön be nekem. Több fajtát kipróbáltam de még nem találtam megfelelőt.
2008. nov. 29. 20:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem a rossman saját márkás terméke /Facelle/ jött be. Én se szeretem a betéteket, de ha azt kell használnom akkor ilyet veszek mert elég nagy méretűek és normálisan tapad a ragasztócsíkjuk.ja és nem is drágák.
2008. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki az allways-t, es figyelj a meretre, szules utanra vegyel nagyobbat, szukseg lesz ra!!!!
2008. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az always szerintem nagyon jó, az elsőnél tuti szükséged lesz az éjszakai méretre (legalábbis nekem nagyon megvolt legelőször).
2008. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az allways szerintem a legjobb abból is az éjszakai, mert az nagyobb.
2008. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Naturella betétjét kedveltem meg a szülés utáni időszakban. Sajnos az Always-től én mindig viszkettem, ezért az kiesett a sorból. Az olcsóbbak szintén ilyen reakciót váltottak ki, ezért döntöttem emellett a kamillás változat mellett.

Egy próbát megér.

Zita

2008. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!