Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39-40 hetes kismamik hogy...

39-40 hetes kismamik hogy vagytok? Másnak is lassan telnek az utolsó napok? Jelek?

Figyelt kérdés
Nekem szórványosan némi jósló, de semmi extra... már nagyon várom a kislányunkat (39h)
2010. aug. 10. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 37 hetes vagyok, de elég lassan megy az idő. Vannak jóslóim, keményedések. Rettegek a szüléstől, nem tudom, más hogy van vele.
2010. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

38+4 NAPOSAK VAGYUNK! Hát, a 18 hónapos kispasim mellett nincsen időm sok mindenre, de tény, hogy már a "végét járom" úgy fizikailag, mint lelkileg!

Remélem mielőbb találkozom a második kisfiammal is!!!

2010. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szüléstől nem kell rettegni. tegnap engedtek ki engem és a kislányomat a kórházból, csak immáron külön- külön :) 8 órát vajúdtam. a szülés tényleg nagyon fájdalmas, és kimerítő, de ugyan akkor csodálatos dolog :)
2010. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmas..második babát várom de olyan fájásaim vannak napok óta,hogy a falat kaparom..2éves gyerkőc mellett és 31re vagyok kiírva..szval most nagyon lassú..az elsővel semmi gondom nem volt.félek is,hogy mi lehet ez,de senki nem mond semmit:(:(
2010. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jövő hét végére várjuk és már nagyon számolom a napokat. Konkrét fájásaim nincsenek, csak sokat keményedik a pocakom és nagyon kényelmetlen már az alvás. Tegnap voltunk CTG-n, minden OK.


Szeretném én is látni már a kisfiamat, sőt, már itthon szeretnék lenne Vele.


Boldog és fájdalommentes babavárást Mindenkinek!

2010. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39 hetes 6 napos kismama vagyok,jóslófájásaim voltak de semmi más komoly nincs, vidám vagyok sokat mászkálok át baráti társaságba :szinte minden nap.C2000 nemtom mit jelent pontosan ez van a papíromon. Alig várom már hogy kibújjon a picike lányom:)
2010. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!