Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismamik hogy vagytok?

38 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én pont 1 éve voltam 38 hetes terhes, de mintha tegnap történt volna! Rettenetesen vártam már a szülést, és nagyon türelmetlen voltam már. Rengeteget jártam pisilni, és menni alig tudtam már. Nagyon érzékeny voltam, minden sírtam. :D


Te hogy vagy? Mikorra vagy kiírva?

2011. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
29-re,de nagyon oda vagyok.2éve szültem fiamat vele nem volt ennyi bajom mint vele.a pisilis nem olyan nagy baj de a streptoccoccusb amit találtak nálam meg hogy ugy fáj a szemérem csontom felett a csont meg comb hajlatba hogy majd be szar..ok.és ez mmiat nem fognak simán engedni szülni,és akkor a trombozis gyanurol nem is irtam.elegem van.és szeretném már ha megszületne.
2011. jún. 11. 17:08
 3/27 anonim ***** válasza:

Jajj kedves Kérdező! Nem jó,h ennyi problémád van így a vége félé! Nekem az eleje volt nagyon húzós. Most vagyok 38+3 hetes. Sokat pisilek,hamar elfáradok, nyűgös vagyok, dagad kezem-lábam, sok a víz, én is szeretném már magamhoz ölelni a picit. Első babás vagyok,kislányt várok. Igazából annyira még nem izgulok a szülés miatt, biztos,mert nem tudom mi vár rám!? Inkább azon izgulok, el tudom-e majd látni a kislányomat,jól csinálok-e mindent? Egy-két hete éreztem először tehernek ezt az állapotot,addig nagyon fitt voltam. Aludni max hajnalig birok, utána csak forgolódás van. Étvágyam jobb,mint valaha! :) És 20 kg plusznál járok! Hát röviden ennyi!:)

Könnyű szülést Nekünk!

2011. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
igy van.én enni nem tudok 14kgval vagyok több de ez nem is baj mert fiammal 30at szedtem fel és csak 13at tudtam leadni most 88kg vagyok.semmilyen étel nem tetszik föleg nem a föttétel.joghrutokat meg gyümit eszek föként.melegem van és alvásrol nem is beszélek,mert olyna nincs.kisfiam lefáraszt.én nem bánnám már ha megszületne mert az értettsége ugyis megvan meg sulybecslés is volt és ott 3500gramm volt.de én inkább attol félek hogy mi lesz utánnna..
2011. jún. 11. 18:36
 5/27 anonim ***** válasza:
Szia! 38+2 hkm vagyok már nagyon elegem van fáj a derekam a hátam a lábaim és néha begörcsölgetek remélem hamar meglessz már a lányunk de csütörtökön a doki azt mondta olyan zárt vagyok talán ki sem nyílok:)) hát utána nyugtatott hogy hamarosan reméli hogy találkozunk és nem a következő vizsgálaton csütörtökön :) remélem így lesz
2011. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
hát én fiammal a 41ik héten is zárt voltam.a 42ik hétbe inditottak akkor már 2ujjnyival de nagyon lassan tágultam pedig fájások voltak rendesen az oxitocintol.mondjuk a lányok sietösebbek,de ez lehet csak babona,d enem sok van már,jo babázást kellemes szülést.
2011. jún. 11. 19:29
 7/27 anonim ***** válasza:

17:32 vagyok

Én a 36. héttől egy ujjnyira nyitva vagyok. Akkor azt mondta a doki,h szerinte nem húzzuk a végéig. Dehát mindjárt vége! 11 nap papírforma szerint. Szerintem a jövőheti hidegfront meggyorsítja. Nekem már most kezd fájni a fejem,sajnos migrénes vagyok! Ettől félek a legjobban!

2011. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, 38. hétben vagyok magam is, és bár már a 4. babámat várom, és nem vagyok túlságosan nyűgös fajta, de akkor is azt mondom, hogy az így a vége felé tapasztalható állapotokat, nem lehet megszokni. Szerintem a legtöbbünk ilyenkor már türelmetlenül várja a kisbabáját, és szeretne a szülésen is túlesni. Nos mindenesetre remélem, hogy mindannyiunknak könnyű szülése lesz és nemsokára gyönyörű és egészséges kisbabája. Sok szerencsét valamennyiünknek!
2011. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szia!


38. hetet töltöttük ma, 26-ra vagyok kiírva, dokim utolsó jóslása szerint még 10 napot leszünk együtt, ami tegnap lejárt, de nyoma sincs a bébimnek...pedig már akkor is szép nagy volt, lepény III. fokban érett, méhnyak rövidült, méhszáj felpuhult..jóslók is voltak, már majdnem izgatott lettem, mert 10 percesekre rendeződtek múlt hét szombaton, aztán hajnali 2kor mintha elvágták volna őket..a derekam leszakad, valamint olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne a bajom..ha nem tudnám, hogy lehetetlen, 5 percenként futkoznék ellenőrizni, hogy vérzek-e már...amúgy éjszaka már 5x járok pisilni, aludni nuku..lábam, kezem dagad...én már nagyon szeretném, hogy kibújjon:D:D

2011. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Pont két éve ezen a napon szültem a kislányomat,és pont betöltött 38.héten.

Emlékszem,előtte nap nem tudtam enni,állandóan takaritottam,fájt mindenem...már nagyon vártam a szülést:-)) Ugy éreztem magam,mint egy bálna,folyamatosan neki ütköztem a hasammal valaminek.

2011. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!