Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hónapja császároztak, a...

Egy hónapja császároztak, a hasam még mindig nagyon nagy. Ez normális? Volt más is így?

Figyelt kérdés

Valamennyit visszament, de nem sokat és úgy nézek ki, mint a 25.hèt körül.

Az első hetekben húzódott vissza egy kicsit, kilók is mentek le akkor viszont két hete megállt minden, nincs azóta semmi változás.

Múltkor a boltban megkèrdeztèk, hogy mikor fogok szülni.

Igazából bízom benne, hogy ez normális, de meg is vagyok ijedve, hogy mi van ha így maradok.


2020. nov. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a segéd boltban haskötőt. 6 hét után, tehát két hét múlva hasizomgyakorlatok végzése segít.
2020. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még haskötő sem kell,ha van otthon esetleg alakformáló bugyid.
2020. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nagyon szetnyíltak a hasizmok. Meg hat szét is rancigálták. Van erre spec torna amit később csinálhatsz, de egyelőre a haskötő is lehet picit segít. De nem szabad egész nap, mert kell az izmoknak is dolgozni azért.
2020. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális. Én 5hónapja szültem, de még mindig úgy nézek ki, mintha terhes lennék. Nem nagy már a hasam, de olyan kb. 5hónapos terhesnek elmennék..
2020. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas hasam volt. Császár után sajnos nagy maradt a méhem, és a hasam is. Már eltelt 4.5 év, de szerintem nem is lesz lapos soha. Elég nagy maradt. Ez van.

De a méhem is nagy minden rákszűrésen. Akkor meg?

Örülök annak, hogy a gyerek megúszta (sürgősségi császárom volt).

2020. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógytornászt kellene felkeresned a szétnyílt hasizomra. Szerintem most online is találsz. De elvileg háziorvoson keresztül is kaphatsz beutalót évi 2x10 alkalomra a TB-dből, ahol megtanulhatod (jelen helyzetben nem tudom működik-e). Ha nagyon szét van nyílva fél év múlva is, akkor meg műtét, mert emelésnél, hasprésnél sérv lehet belőle (rokonom járt így ikrek után, pedig sportoló), ezért nem szabad klasszikus felüléses hasizom gyakorlatokat se csinálni.
2020. nov. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sima szülés után is még 3 hónappal is terhesnadrágokat hordtam. Egy évbe is telt mire visszaalakult az alakom.
2021. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!