Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni napokban a...

Szülés utáni napokban a kórházban sokszor zuhanyoztatok egy nap? A gátmetszés miatt kérdezem igazából, sűrűn kell zuhanyoztatni? Hogyan szárítottátok meg ott lent hogy ne fájjon annyira? A császárosok tapasztalatai is ugyanúgy érdekelnek!:)

Figyelt kérdés
Én még szülés előtt vagyok, biztos elmondják majd bent is, de azért érdekelne. Köszönöm
2020. nov. 19. 10:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
7: jó és most akkor szégyelljem magam mert sikerült vagy téged sajnáljalak, vagy nem értem, minek kellett ezt ideírnod? 🙄
2020. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

1x zuhanyoztam, simán az erre a célra vitt törölközővel megtörölköztem.

Pisilés után wc papírt használtam, és minden alkalommal aloe sprayvel fujkodtam. Nekem az segített nagyon.

Kívül 4 varratom volt, belül matyóhímzés.

2020. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) Nedves törlőkendőt tettem el, biztos jó hasznát veszem majd én is.😁
2020. nov. 19. 11:12
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
1-2szer. Jól esett a gátamnak a meleg víz kicsit puhította nem volt olyan kellemetlen.
2020. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
A csaszarnal azert mas mert a seb le van ragasztva. Nekem ugy volt leragasztva hogy erhette viz, vizallo volt a tapasz ezert nem volt maceras a zuhanyzas. 1 het utan vettek le a tapaszt es mar akkor is erhette viz a varratot.
2020. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
Érheti víz a császár varratot, csak nem áztathatod el.
2020. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%

Minden nap csináltam, de csak alulról szabadott zuhanyozni, felül csak mosdás volt engedve.

Arra a 15 centi magas zuhanytálcára alig bírtam belépni, hatalmas kín volt, de muszáj..

Én császáros voltam.

2020. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
11 azért írtam, mert ez valójában nem egy szabadon választott opció, mint ahogy a te válaszod sugallta számomra (lehet csak az én olvasgatom volt ez, mert sok helyen úgy állítják be mintha minden orvosnak ez lenne a fétise, hogy vág), de egyébként csak úgy megjegyeztem, mint másik opciót, ha már opciókról beszélgettünk, plusz a kérdés is arról szólt, mi van ha van gátmetszés. Tök jó, ha sikerül, nővéremnek is sikerült. Reméljük a kérdezőnek is fog. Barátnőm meg szétrepedt a szélrózsa minden irányába, mert ahol ő szült, nem metszenek, ő rosszabbul járt mint én. Ez is egy opció. Engem nem kell sajnálni, nem szorulok rá, de kedves tőled, hogy felajánlottad.
2020. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%
Nem szabadon választott de ez is egy opció a végkimenetelre, nem csak az, hogy vágás van itt, vagy vágás van ott. Olyan is van, hogy nincs vágás ezért írtam le az én esetemet, ettől függetlenül fájdalom van, felületi hámsérülés van, vérzés van. Ugyanúgy kell viszont eljárni a zuhanyzásnál, ugyanúgy én is Tena Pantsben aszalódtam, és hálát adtam a Zewa nedves wc-papír feltalálójának is, mert rohadtul fájt ott lent de varratom speciel pont nem volt, mert nem törvényszerű, hogy a szülő nő azzal távozik.
2020. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűbb, ha nem vágnak. Én sosem engedtem, szedtem rendesen az izomlazitókat. Sokkal gyorsabban gyógyulsz.
2020. nov. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!