Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni napokban a...

Szülés utáni napokban a kórházban sokszor zuhanyoztatok egy nap? A gátmetszés miatt kérdezem igazából, sűrűn kell zuhanyoztatni? Hogyan szárítottátok meg ott lent hogy ne fájjon annyira? A császárosok tapasztalatai is ugyanúgy érdekelnek!:)

Figyelt kérdés
Én még szülés előtt vagyok, biztos elmondják majd bent is, de azért érdekelne. Köszönöm
2020. nov. 19. 10:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

19es!

Baromira nem tudod, milyen az, ha vágnak... akkor minek okoskodsz? Neked fájt? Nekünk konkrétan egy hatalmas seb tátongott ottlenn.

Aztán jössz azzal, mert ez választható... nem. Esélyem nem volt választani, meg sem kérdeztek. Illetve ha kérdeztek volna is vágni kellett volna, akkora volt a fiam.


4varratom volt kívül, belül pedig matyóhímzés így is...


Nagyon örülünk, hogy neked összejött, nekünk halandóknak nem. Nem is az volt a kérdés, hogy akit NEM vágtak mit csinált....mert nem összehasonlítható, azért...

2020. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%

Jólvan, látom nagyon durva lelki sebeid vannak, nagyon sajnállak mert ahogy látom nem igazán tudtad túltenni magadat ezen a témán. Senki nem mondta, hogy választható és akkor az 100% úgyis lesz én is elfogadtam ha esetleg nem jön össze, te láttál bele mindenféle saját sérelmet a teljesen ártatlan válaszomba amiben semmi lenézés nem volt.

Te meg nem tudod milyen a gátvédelem úgy okoskodsz, azt hiszed kijöttem onnan mintha mi sem történt volna. Kívánom neked, hogy tapasztald meg te is egyszer, aztán akkor majd rájössz, hogy hiába nincs varrat ugyanolyan szenvedés hetekig, de jó tudni, hogy csak annak fájhat akinek tízszer rosszabb, más meg szimulál biztos, egy hős vagy, ezt akartad hallani?... A kérdező pedig még simán szülhet gátvédelemmel 🤞, úgyhogy erre is jól jön a tipp, csak az ilyenek miatt mint te kb senki nem mer ezzel számolni, mert te is úgy állítod ezt be mintha valami földöntúli dolog lenne. Hozzáteszem nem ritkább mint az aki úgy sérül mint te, mert az sem az általános mérték. Eszem megáll, hogy egyesek miatt az ember már le sem írhatja a saját tapasztalatait mert akkor dicsekszik és lenéz másokat, a komplexusaidról (meg a pontozgatókéról) nem én tehetek.

*Mellesleg én fizettem a támogató orvosnak és szülésznőnek AKIK MAGUK AJÁNLOTTÁK A GÁTVÉDELMET az ezt támogató kórházban mert utánajártam, gondosan feltérképeztem mindent, mindent leegyeztettem, gátmasszázst alkalmaztam, fejben is készültem. Nem vagyok hajlandó szégyellni magamat, hogy kifizetődtek az erőfeszítéseim akkor sem ha mást tokáig stoppolnak. Remélem azért kikupáltak téged és egyszer helyrejön a lelkibékéd. Namaste 🙏

2020. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
39%
22 ketten válaszoltunk neked. Megint tok elfogadható lett volna a válaszod, ha a kiegészítést nem teszed hozza. Itt nem 21 varja, hogy megdicsérjek hanem te. Az is azt támasztja alá, hogy egy full olyan kérdés alatt dicsekszel, ami nem erről szól. Ügyes vagy. Nagyon jól utánajártál. Akkora egy zseni vagy, senkinek eszébe se jutott ami neked, mert csak te vagy ilyen gondos és kiemelkedő.
2020. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%

Csak megsúgom, ez volt a kérdésnél az első kommentem, nem az előzőek közül voltam valamelyik, hogy így általanosítasz 👏

Igen, létezik gátvédelem, de ritka, ahol első gyereknél bejön, nem ez a jellemző. Te összeteheted a két kezed, hogy neked sikerült, mert te ilyen szuper vagy...

De nem állok le veszekedni, felesleges. Túl magas lovon ülsz ahhoz, hogs belásd nincs igazad. Ahogy a pontozásból is kiderült...

Hidd azt, higy minden úgy van ahogy leírod... 🤣🤣🤣

Biztos tudod mennyivel másabb gátsebbel élni az életet, amikor ülni nem tud az ember... és jössz azzal, hogs mert te ugyan úgy véreztél. Istenem 🤦‍♀️

2020. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%
Ki dicsekszik? Ezt ti veszitek annak mert semmi dicsekvés nincs benne, nincs szükségem hátbaveregetésre, kösz 😂 Jaj ugyan már, abba is beleállt volna valaki ha azt kihagyom, ne legyél álszent. Mikor fogjátok fel, hogy ez nem egy verseny? Hogy ti nem vesztettetek én pedig nem nyertem? Nem vagyok “ügyes, zseni” (érzem az iróniát nyugi), egyszerűen mindent megtettem amit meglehetett és mivel a csillagok állása kedvezett sikerült amire készültem, ennyi. Utólag is hálásan köszönöm az orvosomnak, a szülésznőmnek, a kórházi protokollnak, a kötőszöveteimnek, a babámnak, magamnak meg mindennek is akinek ebben szerepe volt.
2020. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!