Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrekkel vagyok terhes, van...

Ikrekkel vagyok terhes, van valamelyik kórházba arra lehetőség, hogy a férjem bejöjjön napközbe?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy kis segítség. A nővérek nagy része az én kórházamba elég bunkó, szóval jobb lenne egy támogató normális ember, mondjuk a férjem. :) Nem minden áron, tehát egyértelműen ha kell megoldóm egyedül. De jó lenne ha nem kezdenének velük mindenféle hülyeséget itatni, szeretném őket rendesen szoptatni.

2020. nov. 19. 10:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Faros és haránt babáim voltak, ezért kellett a pcs. Végül altatásban császároztak 37+2-re, de így is nagyon sokat számított, hogy az előkészítőbe bejöhetett a férjem megnyugtatni. Alacsony súly és alacsony cukor miatt pic-re kerültek a babák, 8 nap után jöhettünk haza.

Életem legrosszabb 8 napja volt. Fáradt voltam, alig aludtam, haza akartam jönni, elkaptam bent egy kötőhártya gyulladást is. A gyerekekkel minden a legnagyobb rendben volt, csak nem akart beindulni a tejem, ezért ráhúztak 3-4 napot a szükséges benttöltött időre....

2020. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
32%

Egyaltalan nem kamu,hogy korhazban dolgozom.

Orulok,hogy te jobban tudod 😅😅

2020. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Elvileg mindenhol kellene lennie apás szülésnek. Én vidéken szülök hamarosan, itt beengedik az apukát.

2020. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Apás szülés van nálunk is (Debrecen), de utána nincs látogatás, nem jöhet be az apuka se a következő napokban. Szülés után max 15 percet lehet velünk.
2020. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
orvos,kórház és virus-járvány függő
2021. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!