Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrekkel vagyok terhes, van...

Ikrekkel vagyok terhes, van valamelyik kórházba arra lehetőség, hogy a férjem bejöjjön napközbe?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy kis segítség. A nővérek nagy része az én kórházamba elég bunkó, szóval jobb lenne egy támogató normális ember, mondjuk a férjem. :) Nem minden áron, tehát egyértelműen ha kell megoldóm egyedül. De jó lenne ha nem kezdenének velük mindenféle hülyeséget itatni, szeretném őket rendesen szoptatni.

2020. nov. 19. 10:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
13%

Ikerterhességgel nincs orvosod? Ráadásul a 36. héten már bent kellene rég feküdni.

Miért jó ilyen nyilvánvaló kamukat kiírni?!

2020. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Teljesen jó a két babával minden.

Van fogadott orvosom. De ha lehet hogy menjek valahova ahova a férjem is jönne akkor váltanék orvost. Amúgy meg nem mindenkit fektetnek be főleg most, amikor semmi nem indokolja. Egy normális terhességem van, eddig mindenféle komplikációk nélkül. A mostani orvosom benne van abba, hogy megpróbáljam őket természetes úton megszülni. Ezért is nehéz számomra ez a kérdés. Jó lenne ha a férjem is ott lehetne, de ragaszkodom a természetes szüléshez ha lehet, ha nem akkor legalább meg volt a lehetőség. Meg vagyok békélve a császármetszéssel.

2020. nov. 19. 11:16
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azzal tisztában vagy, hogy az orvosodat nem viheted másik kórházba? Ha meg új kórházat keresel, szerinted ki vállal, főleg most?
2020. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Igen tisztába vagyok, csak számba veszem a lehetőségeket. Bár lehet mire odajutok, már rég két gyerek lesz a karomba 😃

Lehet ez egy kis pánik így a szüléshez közeledve. Az előzőnél a férjem volt a legnagyobb támaszom. Nehéz elképzelni ezt nélküle. Persze menni fog, mert mennie kell, de még csak gátmetszésem se volt soha. Itt meg baromi nagy az esély a császárra...sőt... csoda ha megtudom őket szülni. De már időben is tök jók vagyunk. Pár nap és 37. hét. Van miért hálásnak lennem.

2020. nov. 19. 11:26
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
#11 PCS előtti nap feküdtem be ikrekkel. Már más világ van, főleg most vírus alatt. Nem fektetnek be ha kell, ha nem. Legalabb ne hirdesd a tájékozatlanságod.
2020. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első szülés lesz, valahogy ki kell bírni egyedül azt a pár napot, pedig hidd el, hogy nagyon örülnék, ha a férjem bejöhetne, de nem lehet.

Sógornőmet tavasszal császározták, első szülése volt 3 nap után hazaengedték, nehéz volt egyedül neki, de kibírta. Sajnos muszáj, ez most szükségállapot.

2020. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom. Szerintem egyszerűen baromi ijesztő ez most így egybe. Vírus, ikrek, az hogy egyedül leszek. Azt hiszem túl lendülök ezen a variálás dolog. Hamarosan agyrázkódást kapok saját magamtól.

#11 Neked milyen volt a szülés?

2020. nov. 19. 11:49
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!

Én sokáig vendégeskedtem a szülészeten. Nagyon sok ikres anyukát ismertem meg és mindenki kiválóan megoldotta egyedül. Pár nap az egész és általában ezekben az első napokban a legtöbb baba főleg alszik.

Szóval ha nem sikerül másik kórházat találni akkor se aggódj, sokkal többre vagy képes mint azt most hiszed! Menni fog!

2020. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
71%
En azt is megbantam h 1 gyerekkel baba barat korhazban szultem. Egesz nap a cicimen volt alig volt tejem. Ha nem volt rajtam uvoltott, persze megindult kesobb de a masodik nap nagyon durva volt. Egyaltalan nem erre szamitottam. Olyan sokat mozogtam hogy fel se tunt a hegem, nem szolgaltak ki semennyire, meg lebasztak ha bevittem a csecsemosokhoz hogy tudjak tusolni ejszaka. Aztan nagy nehezen adtak neki tejet 1x hogy aludjak 2-3 orat. En ikrekkel megorultem volna, adjanak csak potlast meg hozzak vigyek a babat neked. Nem gaz a csaszaros heg, fe azert az kemeny volt hogy odatoltak mellem az egyszem gyerekem hogy old meg.
2020. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok: augusztus vegen szultem, 3. Napon mar jonnie kellett ertunk a ferjemnek nem fognak bent tartani ha minden oke. Otthon mar jobb lesz.
2020. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!