Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek durva aranyere lett...

Akinek durva aranyere lett szülés után, hogyan, mivel lehetett helyrehozni? Hogy ment a nagy dolog az első napokban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a titok hogy minél rost dúsabb ételeket fogyassz az első napokban, az se baj ha "üti" egymást, pl én joghurtot szilva lekvárral simán ettem, kólával.

Korpovit keksz, magvak, aszalt gyümölcsök, rengeteg, legalább napi 3 liter folyadék, levesek, zöldségek (erre azért figyelj, ha szoptatsz, mert van pl a paradicsom, karalábé, karfiol, amitől fájhat a pici hasa)


Véletlenül se egyél olyat ami székrekedést okozhat mint a csoki vagy egyéb édesség.


Én nem kentem semmivel igazából, mert egyre inkább javulni látszott nélküle is, kB 2 hét alatt elmúlt, de addig brutális volt, szerintem nehezebb volt mint a szülés 😂

2020. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hu szegény.😣 köszi a segítséget!😁
2020. nov. 19. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Lioton géllel kentem plusz ettem a Detralex tablettát, olyan adagban, ami aranyeres krízisre való. Lehet terhesen és szoptatva is szedni. Nekem már terhesen is volt, szóval vittem ezeket a kórhàzba, és hát húúú, kellett is... most telik le a 6 hét, szépen visszahúzódik már.
2020. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Detralex vénaerősítőt szedtem szülés után,illetve krémeztem.

A lényeg hogy ne erőltesd a nagydolgot,inkább várd meg amíg magától jön..ha érted hogy értem.

2020. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En mindent kentem krém, kúp, detralex de csak ideig oraig volt jó.... 10 honap kellett hogy elmuljon. De nekem diónyi nagysagu volt...brutalis.
2020. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5ös..miért nem mentél el proktológushoz vele? Lehet ő tudott volna megoldást rá hamarabb.

Akár gyűrűzéssel stb.

Én még a 6hetes kontroll előtt elmentem megnézetni mert ülni se tudtam..vagy 30 perc állás után az addig visszahúzódott aranyerem újra kibújt.

Kiderült hogy 3 meggy nagyságú aranyerem van belül. Kaptam kúpot majd rá 2 hétre egy 20 perces beavatkozással eltávolította őket.

Nem érdemes várni,inkább azt javaslom lépj minnél hamarabb kedves kérdező.

Tudom hogy sokaknak ciki emiatt dokihoz menni,én is így voltam..de nem bántam meg hogy ezt félretettem.

2020. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok....baromi nehéz szülésem volt, repedt a hüvelyem, gátam, tudom mennem kellett volna de egy porcikám se kívánta. Kúppal,krémmel elvoltam, hol kijott hol visszahúzódott.

Megírnád légyszíves milyen fajta beavatkozásod volt és nehez volt e a felépülés?

2020. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!