Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek nagy súllyal született...

Akinek nagy súllyal született a babája, hogy ment a szülés és mennyi ideig tartott? Mekkora volt a pici, és nagyon nagy károsodás történt "odalent"?🤱

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 16:21
1 2
 11/12 Bogus20 ***** válasza:
66%
4,6 kg-al, 52 cm-el született az első babám, úgy nézett ki mint egy kis szumó harcos. Borzasztó volt a szülés, szerencsére maradandó károsodás nem történt. 6 perces fájásokkal mentünk be, onnantól 20 óra szenvedés volt fájásgyengeség miatt. Volt PDA, fájáserősítés, kitolásnál eltörték a bordámat, vákuumoztak, jó nagy gátmetszés volt, méhnyakrepedés, jó sok vért vesztettem, de kijött 1 nap szenvedés után. De ha császárral végződött volna, lelkileg még nehezebben tettem volna túl magam az egészen. Egyébként nem tudtuk hogy ekkora lesz, mert a kórházban ahol szültem nem voltak a saccolás hívei, mivel sokszor pontatlan. Minden helyre jött szuperül, de dolgozni kellett érte (pl. intim torna) szülés után fél évvel már csak egy heg maradt ott lenn.
2020. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hu kedves utolsó sajnálom hogy ilyen nehéz volt. Ilyen durvát hogy borda törés most hallok először..😱
2020. nov. 25. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!