Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy éltétek meg a gyerekágyas...

Gyak.kérd. kérdése:

Hogy éltétek meg a gyerekágyas időszakot illetve a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Október 1-jén szültem.Voltam vissza kontrollon minden rendben volt de a gátsebem még fáj,érzékeny ezért nem igazán kívánom a szexet amit a párom nagyon nehezen visel és napi szinten veszekedés van belőle illetve nem is veszekedés csak bűntudatot rak rám ez miatt.Nagyon félek mi lesz így velünk .Szeretem őt de neki nagyon fontos a testiség.

#Gátseb,szex
2020. nov. 25. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár utolsó előttinek szólt.
2020. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egy házasságot már tönkretett a szex miatti érzelmi zsarolás. Annyiszor csináltam neki "kötelességből", hogy végül megundorodtam tőle.


A mostani párom nem ilyen. Nagyon jó vele a szex, de nálunk is egy hónapos a baba, ráadásul a terhességem felétől fájt minden, főleg az orgazmus, így nem erőltettük.

Már a falat kaparom, annyira hiányzik.


Sosem tette szóvá, bár amit lehet, csinálok neki most is. De közel se olyan gyakran, mint a baba előtt. Közben figyelem a testem, lassan használható lesz megint. Ő pedig vár, és ha már más nincs, gyengédséget ad. Odabújik, simogat, és ezzel megőrzi kettőnk közt az intimitást. Tudja, hogy nem azért nincs szex, mert nem akarom őt.

Nem is értem, hogy lehetett valaha más mentalitású párom. Akinek a szex a fontos, és nem én, az nem szeret igazán. Az duzzogva elmegy prostihoz is, ha nem kapja meg, ami neki "jár". Az ilyennel nem szabad családot alapítani.

2020. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt gatsebem repedes miatt. A 6 hetes kontroll utan kb 3 nappal bujtunk ossze, addig turelmesen vart a Ferjem. Az elso alkalom nem volt a legkellemesebb, sok sikosito kellett. Ahogy telt az ido, egyre jobb lett. Most mar fajni nem faj, sikositot meg mindig hasznalunk azert. A gatsebem miatt neha erzem, h feszul a "bejarat", de az sem fajdalmas.

A Parodnak meg kell ertenie, ha meg lelkileg vagy fizikailag nem allsz keszen. Veszekedés helyett mondd el neki, h mit erzel, es csak azert ne szexelj vele, mert akaratoskodik, mikod neked fajdalmat okoz az egyuttlet.

2020. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!