Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A születés időpontját mikor...

A születés időpontját mikor jegyzik le? Amikor kibújt a baba vagy amikor anyja ölébe teszik vagy amikor elvágják a köldökzsinórt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Általában mindez egyszerre történik.
2020. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

és a szülés időpont lejegyzése is ugyanakkor?

Olyanlor ott van a szülésznő és a doki is vagy csak a szülésznő?

2020. nov. 27. 11:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kibújt a fiam, a doki rögtön megnézte az órát és mondta az időpontot a szülésznőnek, aki felírta
2020. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

3-as vagyok:

A babát ilyenkor rögtön rád teszik, az fél pillanat az egész. A köldökzsinórt pedig jó esetben csak percekkel később vágják el, amikor már nem pulzál

2020. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

köszönöm, ment a zöld kép mindenkinek.

És minden esetben van ott doki és szülésznő is amikor már bujik kifele?

2020. nov. 27. 11:42
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem gőzöm sem volt mi történik körülöttem, a párom mondta később, hogy a szülésznőhöz érkezett a baba (azt tudom, hogy az orvos szülés közben a hasamat nyomkodta, így ő mellettem állt), egyből rátette egy kos tologatós asztalra, cseppentettek a szemébe, elvágták a k.zsinórt,bedugtak felntről-lentről neki 1-1 csövet, picit megtörölgették és ezután tették csak rám kb 1 percre. Ahogy kint volt mindene nézték az időt
2020. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Miért is lett a válaszom lepontozva? (4-es)

Mert az én gyerekemet nem macerálták? Rám tették, aztán velem volt onnatól 0-24. Nem vágták el a köldökzsinórt, csak percekkel később (azt is apa vágta), nem cseppentettek a szemébe, nem dugdostak bele semmiféle csövet. Semmit nem csináltak, csak betakargattak minket. Majd kb 2 órával később megvizsgálták, felöltöztették és ennyi.

2020. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Amikor kibújt a baba az orvos és a szülésznő felnézett a fejem felett az órára és hangosan mondták az időpontot percre pontosan, ezután gondolom fel is jegyezték valahova.
2020. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7 es , nem tudom ki volt.

És mivel takarták be? nem lett véres a törölköző amivel betakarták?

2020. nov. 27. 12:11
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Nálam is úgy volt mint a 7-nél, a kislányomat betették egy törölközőbe, ő nem volt sem véres sem mázas de szerintem a kórházaknak vannak módszereik arra, hogy a véres dolgokból kiszedjék a foltot.
2020. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!