Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon amatőr kérdés! A...

Nagyon amatőr kérdés! A méhlepény megszülését segíthetik a köldökzsinór 'húzásával", vagy az elválik a lepénytől a baba születésével?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az levàlik ès egy utolso nyomásra kijön.
2014. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Első gyereknél kitépték belőlem. Másodiknál megszültem magam. Harmadiknál egy nagyon kicsit húzták. Az érdekes az bent, hogy az első és a harmadik gyereket ugyanannál a dokinál szültem, ezért mondom hogy orvosfüggő :)
2014. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is huztak egy picit mikozben nyomnom kellett.bar ez mar nem volt nyomasnak nevezheto.siman kicsusszant a lepeny.
2014. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretes szakember nem rángatja. Aki siet végezni az igen.
2014. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, óvatosan lehet húzni.
2014. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatosan húzták, de igazából csak azt éreztem, hogy pillanat alatt csúszik ki. Általában leválik magától...
2014. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen nem emlékszem rá, hogy húzták-e vagy nem. A hasamat nem nyomkodták az tuti, úgyhogy talán maximum óvatosan húzhatták, inkább irányították, de az is lehet, hogy magától jött ki. Sőt, inkább szerintem magától.

Van, ahol kitépik, van ahol hagyják magától kicsúszni. Viszont nem mindegy, hogy mennyi ideig marad benn.

2014. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szülésznő óvatosan meghúzta és már kint is volt.
2014. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!