Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a nyákdugó távozott?

Lehet a nyákdugó távozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok kismamák/anyukák!🙋🏻‍♀️🙂

38+1 hetes kismami vagyok. Kicsit ciki a kérdésem, de muszáj megkérdeznem mással előfordult-e ilyen😁


Tegnap este amikor kimentem pisilni, hallotam ahogy valami “belepottyan” a vízbe, de csak pisiltem!🙈

Néztem a vizet utána, de nem láttam benne semmit.

Lehet a nyákdugó távozott, és így nem is találkoztam vele?

Előfordult már ilyen más kismamával is?

(Negatív hozzászólást, kioktatást nem kérek, köszönöm!) 🙂



2020. dec. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nyákdugó egy ilyen kocsonyás enyhén véres cucc. Meglepően “nagy”. Amúgy azt ha ott nézted, észrevetted volna. Ha távozott is, akkor sincs semmi, van akinek már ilyenkor távozik, de csak a 40. hétre szül.

Ha aggódsz beszélj a dokiddal.

2020. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!🙂

Aggódni nem aggódom, csak kíváncsi voltam mással is előfordult-e esetleg ilyen🙂 Tudom, hogy ha távozott is, ez még nem jelent semmit😕

Azt lehagytam, hogy azóta viszont kicsit több a folyásom, fertőzésem nincs, múlthéten kaptam meg a 36.heti kenetvétel eredményét, és minden negatív lett. 🤷🏻‍♀️ Az orvosom is megvizsgált kenetvételkor, 2100 volt a méhszájértékem, említettem neki a folyást, annyit mondott ez teljesen normális már ilyenkor.

Lehet a tágulás okozza a fokozódó folyást is? Pár napja egyre többet keményedik a pocakom, néha görcsölgetek is de biztosan csak jóslók.

2020. dec. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!