Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt vki úgy hogy a terhesség...

Járt vki úgy hogy a terhesség elejétől idegbecsípődéssel küzdött? Mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 11 hetes kismama és a 4. Héttől be van csípődve az ülőidegem. Rengeteget fekszek. Akkor javulás felfedezhető de nem múlik el. Sajnos olyan szintre jutottam már hogy járókerettel járkálok mert azzal könnyebb lábraállni és menni. De volt h fürödni sem tudtam és wcre se kimenni. Érzem most a javulást de csak háton tudok emiatt aludni de már kezd a hátam is fájni. Ez a második terhességem. Ideggyógyásznál jártam.pihenést írt. Kinek milyen tapasztalata volt?

2014. nov. 2. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
szia 5 hetes vagyok,1hete csípődött be a derekam.nem tudom mitől van de egyre jobban fáj, (nekem volt már egyszer egy ilyenem 2 éve akkor szurit kaptam meg gyogyszert rá,és hamar rendebe jött.) nem tudom ezt terhesen megkapnám e.
2014. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. hónaptól volt becsípődve (legalábbis én naívan ezt hittem) a forgóm alig tudtam járni, ülni miatta. Egészen a szülésig kitartott végül kiderült, hogy csak a babám nyomott egy ideget.
2014. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szurit nekem nem írtak az izomlazító miatt. Kedves második.hogy bírtad ki a végéig? Én megőrülök ha nekem végig megmarad. 6 hete tart. A poklok poklát megjártam már. Inkább három szülés mint ez. Nekem itt van egy kétéves fiam. 6 hete nem voltam lent vele.csak az apja. Borzaszto h ellátni őt is alig tudom. Teljes a kétségbeesésem.
2014. nov. 2. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Pokoli nehéz volt, sírtam is egy jó párszor miatta, de nem tudtam mit tenni ellene. Amint megszületett a lányom varázsütésre elmúlt a fájfalmam.
2014. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 30.het korul csipodott be a csipomnel kisugarzik a combomba is. A doki mondta ha megszulok elmulik..

hat 7 honapos a fiam es neg mindig nem mult el! :-(

2014. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülés után kb 2 héttel múlt el. A 12. hét környékétől jelentkezett, néha elmúlt, az utolsó hónapokban állandósult. Szülés után 2 nappal még rosszabb volt, akkor már alig tudtam lépni is. Itthon jobb lett és elmúlt. Hirtelen mozdulatokra, nagyobb megterhelésre (egész napos nagytakarítás sokat létrázva) még előjön 1-1 napra.
2014. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem túl jó kilátások. Bízom benne hogy nekem azért elmúlik hamarabb. Már belebetegszem ebbe az állapotba.
2014. nov. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!