Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idegbecsípődés szerű érzés...

Idegbecsípődés szerű érzés terhesen, másnál is volt? Vmi tipp hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Jobb oldalt hátul csípő tájékon, a kis "lyukacskánál" érzem. Ott iszonyatosan fáj, onnan nyilal lefelé a combomba is.

1 babánál nem éreztem ilyet. 2nál 30+ héttől végig, a baba fekvésére gogták h biztos nyom vmi ideget.

Most várom a 3at, 17+1 vagyok és 1 hete érzem non stop. Félek h végig így leszek, nagyon fáj. Volt vki így? Tipp, praktika? Már ott tartok h ágyból négykézláb bírok felkapaszkodva felállni. Védőnő, nőgyógyi csak legyint rá, h ez a rerhesség része, nem akarom elhinni h ez normális.



2018. júl. 27. 22:04
 1/3 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát én csak együttérzésemet szeretném kifejezni...nekem a második babánál volt a 20. héttôl végig, borzalmas. Éjjel négykézláb voltam az ágyon és ùgy nyùjtottam- toltam hátra - lefelé a csìpômet, fenekemet, de csak máspdpercekre hozott enyhülést. A szüléssel viszont mintha elvágták volna. Kitartás!
2018. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. A farokcsont vegzodesnel. Volt terhesseg elott is, de terhesen is sokszor elojon. Nembirok mozdulni, van hogy prom kiser ki a mosdoba is mert minden lepcsofoknal ossze tudnek esni. Nekem a lobalzsam legutobb segitett, nem tul erosen megmasszirozott vele es jobb lett.
2018. júl. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30+3 hetes vagyok. A 2. Voltam
2018. júl. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!