Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 hetes terhesen háton tudok...

18 hetes terhesen háton tudok csak feküdni? Mennyire nagy probléma ez?

Figyelt kérdés
4. Héttől brutális idegbecsípődésem van. Sokszor annyira eldurvul h csak járókerettel tudok járni. A jobb lábamba sugárzik iígy a jobb oldalamra feküdni sem tudok.bal oldalon még csak csak dehamar elzsibbadok. Csontkovácsnál is jártam mar.akkor enyhült a fájdalom de sajnos visszatér. Ha végig a 9 hónap során fennáll ez az okozhat vmit a babának?

2014. dec. 20. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak annyit okoz ,hogy marhára kényelmetlen lesz az alvás a 9.hónapig :)

Én csak oldalt tudok feküdni,de már kínszenvedés. Brutálisan fáj a derekam,meg a hátam..

39+3hkm

2014. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a keresztcsontnal szokott fajni ugy hogy neha alig birok jarni meg mozogni. :( A parom szokta masszirozni attol picit jobb. Az alvas tobbnyire nekem is csak az oldalamon megy,de nagyon elzsibbad...:( Ha haton alszok akkor meg jon a fajdalom :( Egyebkent azert nem tanacsoljak a haton alvast mert a baba nyomja a nagyobb ereket.
2014. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!