Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy 153 cm magas vékony...

Egy 153 cm magas vékony testalkatú nő meg tud szülni egy 4 kilós babát? Ki tudja magából nyomni, vagy császár? Nagy fejkörméret van.

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A csaszarrol azert erdemes elotte tajekozodni. A tobbseg nehezebben viseli, es a csaszarosal 40%-anak van valamilyen hosszutavu kovetkezmeny, pl. osszenovesek. A huvelyi szules csak abban a par oraban faj, akkor sem annyira, ha minel tovabb vagy otthon. Csaszar utan baromi kiszolgaltatott vagy am, van egy kisebb szazalek, akik gyorsabban jol vannak utana, de a tobbsegnek nagy fajdalmaik vannak, akar 2-3 hetig, vagy ha gond van a sebbel, meg azutan is. Raadasul az ezoletes sulybecsles rengeteg esetben pontatlan. Az en orvosom ezert nemis volt hajlando megmondani a becsult sulyt, akar 1 kiloval is elmerhetik, mert atlag alapjan saccol a gep a korforgat+csonthosszusag alapjan.


Nekem volt mindket babam negy kilo felett, ezerszer inkabb megszulnem oket ugyanigy huvelyi uton, minthogy csaszar legyen, annak ellenere is, hogy kemeny volt mindketszer.

2021. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt előre nem lehet megjósolni, az a baj.

Van akinek"könnyű" szülése van, van aki azt mondja, soha többet.

Császárra is igaz ugyanez.

Nekem három császárom volt és bár voltak nehéz napok, a második után volt egy fasza húgyuti fertőzésem a katétertől, rosszabb volt mint maga a műtét utáni fájdalom, meg persze már mindenem össze van nőve, de szerencsére panaszt nem okoz. Összességében mégis azt mondom nem vészes. Három után sincs semmi panaszt okozó szövődményem.

Barátnőmet meg egy nehéz természetes szülés után külföldre hordták orvoshoz aranyérrel, kétszer műtötték, nagyon megszenvedte.

Totál lutri.

2021. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az, azert is irtam, hogy van, akinek szuper acsaszar, es traumatikus a huvelyi, de a statisztikak alapjan a huvelyinel joval kisebb a szovodmenyek aranya.
2021. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha ez a meg érzésed, akkor szerintem kérd a császárt. Ne higyj annak aki azt mondja a hüvelyi szülés csak pár óráig fáj. Alapból a vajúdás tarthat napokig is, és speciel nekem utána is hetekig fájt a gatmetszes. Hatalmas arany erem is lett. Azt meg főleg ne akard át élni, mikor te hiába nyomsz nincs eredménye ezért beléd konyokolnek.
2021. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tul vagy rajta?
2021. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!