Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor már minden percesek...

Amikor már minden percesek voltatok, bármikor megindulhatott volna nálatok a szülés, akkor hogy gondolkodtatok? Örömmel vagy félelemmel töltött el benneteket a tudat, hogy bármikor megszülethet a baba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már annyira terhes volt a terhesség akkor, hogy mindegy volt, csak induljon már meg (indították végűl).
2020. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Féltem a szulestol. Vártam hogy vége legyen már a terhessegnek.

Őszintén az első gyereknél a babátol is féltem kicsit :D

A másodiknál kíváncsi voltam :)

2020. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél izgultam, és már nagyon vártam, hogy megszülessen.

A másodiknál 42 hetesen indítottak, hát már majd megpusztultunk mind a várakozásban addigra -_-

A harmadikkal 36 hetesen megműtöttek, hát, ott még nem volt időm agyalni a szülésen...

2020. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megijedtem amikor azt mondták, hogy természetes szülés lesz, pedig végig császárra készültem, mert azt mondták, hogy kizárt a hüvelyi szülés. Pár óra szenvedés után végül császár lett.
2020. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább izgalom volt bennem, persze azért némileg féltem is. Úgy volt, ha a kiírt napon vagy azt követően nem indul be a szülés, akkor be kell feküdnöm. Attól tartottam kicsit, hogy indítani fogják. Most a kistesóval a 37. hétben vagyok, bármikor beindulhat a szülés, de nem félek, sőt, talán várom is, mert már nagyon nehéz.
2020. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél kellet 5 óra wc re járkálás mire leesett, hogy lehet szülni fogok 😂😂 1 nappal voltam kiírt dátum után, de valahogy nem is jutott eszembe, hogy azért fáj a hasam. Másodiknál 6 nap volt még hiába volt egésznap jóslóm mivel volt még 6 napom nem foglalkoztam vele doki mondta 1 hét is lehet mikor a nyákdugó távozik, elsőnél nem is távozott, másnap reggelre babáztam.

3 indított volt semmi extra nyugodtan aludtam előző éjjel.

2020. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon foglalkoztam ezzel, 40+4-ig dolgoztam napi 8 órát, miután a kiírt napot elhagytuk kaptam egy időpontot indításra és biztos voltam benne, hogy azelőtt úgy sem jön, úgyhogy teljes nyugalomban vártam azt a vasárnap estét, hogy befeküdjek a kórházba, szépen összekészültem, megcsináltam a körmöm, hajat mostam mintha valami randira mennék és nagyon jókat aludtam még azon a héten.
2020. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Izgultam és vártam, hogy mikor lesz már vége, úgy a 37. héttől kezdve kábé :D Aztán ezt kezdtem megunni, és türelmetlenné váltam a 39-40. hetekre, majd pánikoltam, amikor mondták, hogy ha nem indul meg, akkor 41+1 indítanak. Na, szerencsére 40+4 magától megtörtént a dolog, bár a #6-hoz hasonlóan én is már 4x megjártam a mosdót, mire eszembe jutott, hogy lehet mégse az előző esti vacsora kínoz :D
2020. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Izgalommal, nem féltem sem az első, sem a második előtt. Poén volt hatalmas hassal megjelenni és nézni az "ez mindjárt kipukkad" tekinteteket :) Egyszer a szülészetre mentem látogatni mindenórásan és több szülésznő is megkérdezte a folyosón, hogy miben segíthet. Máskor meg állatkertbe mentünk, a nagytesó kedvéért és a kicsi kicsalogatásáért (rá 2 napra indult be) és voltak, akik öszesúgtak, hogy meg fogok-e szülni az egyik kenelben 😆

Persze ilyenkorra már össze volt pakolva a kórházi csomag. Jó időszak volt, szerettem.

2020. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sajnáltam, hogy vége a terhességnek... életem legszebb időszaka volt. Most is jó, de most a piciről szól minden. Akkor olyan jól magamra tudtam koncentrálni.
2020. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!