Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalaiok vannak...

Milyen tapasztalaiok vannak az EDA-s szulesrol (termeszetes szulesre gondolok)? 34 hetes km

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak jó!

Sajnos csak a szülés végén volt hozzá szerencsém, így a vajúdás 90%-át nélküle csináltam, de arra az utolsó fél órára is megváltás volt.

Semmilyen mellékhatása nem volt, tudtam mozogni, pisilni, fájásokat éreztem (csak nem fájt), beadást észre sem lehetett venni, fejem nem fájt utána stb.

Csak pozitívat tudok róla mondani.

2010. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz... ha még egyszer szülök, megint fogom kérni!!!!
2010. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sajna muszály volt, h beinduljon a szülés...így egy percig sem szenvedtem, ami jó volt :)
2010. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem nem sikerült jól beadni, fél oldalamon hatott csak. Olyan volt, mintha nem kaptam volna semmit, mindent éreztem. Szerencse, h 2 szülés volt igy nem volt semmi sérülés. Másnap vigan rohangáltam.

2010. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg. Ennek köszönhetően végig viccelődtem egész szülés alatt, nagyon jól éreztem magam. A dokim mondta is, hogy ő még nem látott így szülni nőt egész pályafutása alatt :) A páromat is én támogattam. Nagy élmény lett így a szülés, kellemes emlékekkel. Szülés után szinte rögtön felpattantam az ágyról, teljesen jól voltam ellentétben a többi anyukával. Egyedül az volt a rossz, hogy miután elment a hatása, elkezdtem érezni a gátmetszés helyét, de végülis nem volt gáz.
2010. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most írtam egy másik kérdéshez: nekem nem hatott egyik szülésemnél sem.


Az elsőnél bizsergett az egyik lábam, mintha elültem volna, de a fájást ugyanolyan intenzíven éreztem.

Másodiknál egyáltalán semmi hatása nem volt. :-((

2010. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen valaszaitok.Nekem elso babam lesz,en is szeretnem beadatni, ha ugy erzem mar nehezen viselem a fajdalmat. Megirnatok nekem hol szultetek,melyik korhazban, azok is akiknek nem szegitett?Koszonom szepen.
2010. aug. 14. 14:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Én az egyik válaszoló vagyok, akinek segített az EDA. Én Debrecenben szültem, a Klinikán.
2010. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én az a válaszoló, akinek nem hatott, szintén debreceni klinikán, és valószínűleg ugyanaz a doki adta be. :-)


Lehet, nem rajta múlott, hanem én vagyok immunis az EDA-ra.

2010. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Budapest, Margit Kh.

2010. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!