Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet mondani az orvosoknak,...

Lehet mondani az orvosoknak, hogyha nem akarom az aranyórát, és ne tegyék rám szülés után a babát?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 09:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%
Én se kértem tőled véleményt, mégse bírtad ki, hogy ne kezdd el püffölni a billentyűzetet. Erről is írsz valami magasröptű véleményt, vagy abbahagyhatjuk? Úgyse fogom abbahagyni a vélemény nyilvánítást, mert k.vára jogom van hozzá, nem tilos, és hoppá! Nem érdekel a TE véleményed róla.
2021. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Cukika, a pedofília büntethetősége nem vélemény kérdése és amúgy sincs köze a kérdéshez. Menj máshova az idiotizmusoddal.
2021. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
35%
Hát én kíváncsi vagyok, hogy a kérdező miért nem szeretné az aranyórát??
2021. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól van 21-es, ha ennyi boldogság jutott neked az életben, hogy anonim oldalon kinyilvánítsd a véleményed, akkor hajrá :) gondolom otthon a kutya nem kíváncsi rád, azért van szükséged itt habzó szájjal "püfölni a billentyűzetet". Ehhez aztán kell a bátorság tényleg, név nélkül jól megmondani. Respect!
2021. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

És itt most véleményt írni nem oké,

de vélemény véleményezni ez meg oké..?

Hajjajj...

2023. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Amúgy sztem pl. az #1. abszolút korrekt, minden szempontból.

Mégis leszólták.

Nagyon hamar elkezdődött a vélemények véleményezése és azon belül a vélemények leszólása...

2023. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!