Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szagok vannak szülés...

Milyen szagok vannak szülés közben? Egy újszülött, véres, magzatmázas babának milyen szaga van? Büdi?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Én semmilyen szagra nem emlékszem a szülésemből. A babáéra sem, csak amikor már a szobában voltunk az osztályon és megöleltem, akkor finom babaillata volt.
2021. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Hàt, szülés közben, mindenre figyeltem, de a szagokra pont, nem.


A kisfiamnak, amikor végre megfoghattam, inkàbb meglepõ illata volt.


Nekem, a kedvenc lóistàllóm illatàra emlékeztetett és imàdtam.

Egyàltalàn nem éreztem büdösnek, finom illata volt.


Màig, fel tudom idézni. 😍

2021. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Én nem éreztem semmit de a férjem 1 héttel szülés után is megjegyezte érzi rajtam ugyan azt amit szülésnél😊
2021. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyen kellemetlen szagot nem tudok felidézni egyik alkalommal sem
2021. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Én sem éreztem semmilyen szagot nem emlékszek ilyenre.
2021. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Én sem éreztem semmit, de férjem bent volt a szülésnél, pontosabban az utolsó 15 percre érkezett meg. Ő rosszul lett, azt mondta, hogy nem a látványtól, hanem a szagoktól. Azóta se mertem megkérdezni, hogy mit érezhetett, talá jobb, ha nem is tudom.
2021. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Igazából bármi lehet. Én például emlékszem, hogy törölték a fenekem, mert nem vettem észre hogy baleset van... Ott van a vér szaga is, bár szerintem az elenyésző a magzatvíz, fertőtlenítő és a többi mellett.

A fiamnak nyers de édeskés illata volt, amikor rám fektették. A férjem érzékeny a szagokra, de ő sem panaszkodott, hogy a bent töltött idő alatt bármi gond lett volna ezügyben.

2021. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Bár az én fiam császárral született, de odahozták egy puszira amíg összevarrtak. Kifejezetten édes illata volt, rajta volt a magzatmáz és ahogy puszit adtam neki édes ízt éreztem.

Én utána csak másnap láthattam, így több élményem nincs az első percekről/órákról.

2021. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Elég jellegzetes szaga van, de a szülő nő ott van az elejétől, szóval megszokja az orra. De amúgy leginkább vérszag. A magzatvíz meg kicsit édeskés.
2021. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Császáros volt mindkét gyermekem, az elsőnél kifejezett édes illatot éreztem mikor odahozták puszira, soha ahhoz foghatót nem éreztem ezen kívül, másodiknál már vártam hogy újra érezhessem. Isteni édes illat, imádom
2021. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!