Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek nekem is segítestek...

Kérlek nekem is segítestek 12hetes babámnak folyamatos székelési problémái vannak, és már teljesen kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

kb.6hetes kora óta nem hajlandó magátol kakilniegyideig jártunk dokihoz hogy szélcsövezze meg,aztán meg untam én csináltam neki,de 2hete ezzel sem tudom meg kakiltatni!

eddig 10nap volt a leghosszabb amit vártam,végül jött a glicerin kúp.

pár napig adtam neki levaloc szirupot,nem használt.

A kamilla tea sem jó.

A gyógyszertárban még a colief cseppet mondták,de az sem használ.

Nem tudom mit csináljak szegénykémmel.

Ma is "turkáltam benne" a szélcsővel egy kis kaki volt is benne de nem tudja/nem akarja kinyomni!

Nem szeretném hogy ebből problémája legyen.

Most megint a 8.napot tapossuk kaksi nélkül :(

Köszönöm a tippeket,ötleteket,praktikákat ami szerintetek segíthetne rajta!!


2012. aug. 6. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Anya tejes baba.
2012. aug. 6. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Én babám is anyatejes volt és figyelnem kellett, hogy én miket eszek, pl ha csokit ettem, ő nem tudott kakilni.

Gondold át, hogy te miket eszel.

2012. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom hasfájós volt, nehezen kakilt ő is. Masszíroztam a hasát és akkor általában megkönnyebbült és kijött a kaki. Már nem tudom pontosan, hogy volt a masszázs, körkörösen aztán lefelé, de a neten biztos megtalálod.

A másik ötletem a víz, lehet, hogy ebben a nagy melegben kicsit több folyadékra lenne szüksége,mert az anyatejet teljesen feldolgozza és a víz lazítaná neki.

2012. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vizet kap minden nap,kb 150-250mlt megiszik,pláne most hogy ilyen meleg van.
2012. aug. 6. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Látod rajta hogy kínlódik? Fájdalmai vannak? Ha nem akkor felesleges ezen görcsölnöd. Anyatejes babáknál akár 10 nap is normális lehet széklet nélkül.
2012. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért nincs kaki mert felhasználja az összes tejedet, nem képződik salak.

nem tudsz mit tenni, ha ennyire pont annyit eszik amennyi kell neki... vagy adsz neki hetente 1x tápszert és akkor lesz mit kikakiljon, de anyatejes babánál ez azért elég fura lenne :/

én 4 hónapos kortól adtam neki sinlacot, onnantól 2-3 naponta kakilt.

soha nem "turkáltam benne", 9. napon jött a kamilla vagy laevolac, majd ha nem volt siker, 10. nap glicerines kúp

2012. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!