Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utani szekelesi problema?

Szules utani szekelesi problema?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest, de nem tudom diplomatikusabban megfogalmazni: A terhesseg utolso harmadatol nehezen tudom elvegezni a nagydolgot, neha fel is repedt a bor. Azt hittem elmulik szules utan, de mar 8 hete es egyre rosszabb. Olyan kemeny a szekletem, hogy alig tudom kinyomni, raadasul nagyon verzik. Elmentem orvoshoz, de azt mondta, hogy nem tud adni semmilyen gyogyszert, es korhazba se szivesen utal be, mert szoptatok, es nem latja olyan veszesnek a helyzetet.

De nagyon faj, legalabb 20 percig szenvedek minden nap, mire sikerul megkonnyebbulni es utanna meg jo 5-10 percig nem hogy leulni, de allni is alig tudok. A verzes szinte azonnal elal, amint befejeztem a dolgom, de sokszor erzem, hogy a pici sebek fajnak, nagyon kellemetlenul, szinte felvisitanek, amikor hirtelen megfajdul.

Van valakinek hasonlo problemaja? Lehet valamivel lagyitani a szekletem? (rendszeresen egeszsegesen etkezek, sok folyadekot iszok) Milyen krem segithet a repedesek kezelesere amit szoptatas alatt is hasznalhatok?

Barmilyen tanacsot nagyon koszonok!


2010. nov. 8. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet rajta segíteni! Próbáld meg az aszalt szilva módszert, nagydolog előtt egy fél csomag aszalt szilva.

Ha ez nem válik be, akkor ajánlom a Sperti kúpot, ami aranyérre van, és székletlazító hatása is van. Szoptatás alatt is alkalmazható! Nekem bevált.

2010. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy voltam,mint te.Engem beutaltak coloproktologiára és ott kaptam posterisan forte kúpot és krémet.És azóta(lekopogom)megszűnt minden problémám.Pedig mindent kiprobáltam előtte.3 hónapig szenvedtem
2010. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és nekem a yoghurtok lazitották a székletet.Meg azt is kipróbálhatod hogy egy kis pohárba öntesz kis citromlevet rá egy kis olivaolajat és lehuzod,a citrom izét érzed csak.Ezt napi kétszer.Nekem ez is bevált
2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat, kiprobalom mindet!
2010. nov. 8. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen gondom, de a tejszaporító teától még lazább lett a székletem és naponta többször is volt, a Herbáriás Laktoherb teát ittam. Végül ezek a teát serkentik a kiválasztást, hátha segítene. Vagy iszol ilyen teát?
2010. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nalunk nem arulnak ilyen teat, de megprobalom majd beszerezni otthonrol, bar tejem nagyon sok van :)
2010. nov. 8. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha sikerülne a székleted lazítani sokat segítene.

Két dolgot tudok ajánlani, az egyik a LEVOLAC sziup,

a másik ami nekem tetszik, bár még nem használtam

[link]


Olvasgass utána hátha segít valamelyik.

2010. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!