Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátszakadás után fáj ha kakilok??

Klau165247 kérdése:

Gátszakadás után fáj ha kakilok??

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi mit csinaljak??? Kb 1 hónapja szültem gátszakadásal az első 1-2 hétben nem fájt ha kakiltam de utána ha el mentem/megyek wc-re akkor olyan szinten fáj hogy sírni tudnék nagyon sokszor van az hogy úgy megyek wc-re hogy kell is,de egyszerűen amikor nyomok érzem hogy fáj igy inkább be is fejezem mit tegyek ilyenkor????
2021. jan. 11. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél be hashajtót, hogy ne kelljen erősen nyomni.

És keresd fel a nőgyógyászt.

2021. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos a gátad fáj? Nekem is repedt szülésnél, de az első 1-2 hét után csak az aranyér okozott már gondot, nem lehet, hogy nálad is ez a baj?

Amúgy egyél sooooksok rostot és igyál sok vizet, lazítja a székletet és akkor nem kell még a vécén is megszülni a termést. Nekem ez nagyon sokat segített a kezdeti időszakban. Illetve érdemes a nőgyógyászt megkeresni, hogy nézzen rá, nem muszáj megvárni a 6 hetes kontrollt ha panaszod van.

2021. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz én nem repedtem nekem vágtak. De én is sokáig nem tudtam/ nem mertem kakilni ne hogy kiszakadjanak a varratok. A kórházból is csak úgy engedtek haza hogyha produkálok valamit.. hát kaptam széklet lazítót 2 is. Úgy ment volt, hogy itthon is vettem be az első hetekben.

Dulcolax széklet lazító, szoptatás alatt is lehet szedni.

2021. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jövőhét pénteken kell mennem nőgyógyászhoz mert akkor telik le a 6 hét. Akkor is hívjam őt vagy inkább már ne?
2021. jan. 12. 19:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Néztem és a barátom is meg nézte mert neki volt aranyere és tudja hogy hogyan nézz ki de semmi olyasmit nem látott..
2021. jan. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!