Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korabbi hasi műtét után hogy...

Korabbi hasi műtét után hogy szültetek?

Figyelt kérdés

Kb 15 éve kivették a lépem, ugy rémlik, akkor azt mondta a sebész, hogy majd császárral szülök.

Mennyire evidens ez?


Még nem voltam dokinál, de már pozitív a tesztem.

Aki hasonló helyzetben volt, hogyan szült? Mikor kerül ez szóba?



2021. jan. 14. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire. Semmi köze a lépednek a szüléshez.
2021. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

2016-ban volt laparotómiám, rá egy évre simán szülhettem természetes úton, nem volt gond a heggel.



Akkor, neked sem hiszem, hogy plána 15 év távlatában gond lenne.


De, nyilván ezt, orvosi kompetencia meghatározni az eü-i állapotod alapján.

2021. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire. Nekem is kivették a lépem. Igaz császárral születtek a gyerekeim, de teljesen más miatt.
2021. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt 3 méhplasztikám volt fejlődési rendellenesség miatt + 1 méhnyak műtét terhesség alatt.

Ettől függetlenül az orvosom nem zárkózott el a hüvelyi szüléstől, csak nem engedett hosszan vajúdni. Utóbbi miatt lett végül mégis császár, mert 4 órányi erős, 2 perces fájásoktól sem tágultam semmit, és a babám sem ékelődött be a szülőcsatornába. Mivel ez alapján túl messze volt még a kitolás, inkább megcsászározott.

2021. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!