Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a velemenyetek a vizben...

Mi a velemenyetek a vizben valo szulesrol?

Figyelt kérdés
Tobb videoban lattam es nagyon tetszett. 3 honap mulva erkezik a kislanyom es a legjobbat szeretnem neki. Ezert kivancsi vagyok a velemenyeitekre :) koszonom

2021. jan. 15. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Èn nem vàgytam rà, de ez csak a szemelyes preferenciàm. Ami videòt eddig làttam , azon mindig làtszott, hogy mennyire jò az anyànak ès a babànak. Egg volt kolleganőm vìzben szült, neki nagyon jò èlmèny volt, azt mondta bàrmikor szìvesen ùjra csinàlnà.
2021. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Majd írj hogy döntöttél! :3
2021. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
A legjobbat 😂 Hadd áruljak el egy titkot, a gyereknek édes mindegy melyik lyukon és hova érkezik, semmilyen hosszútávú hatása nincs a születés módjának. Azt pedig csak halkan mondom, nehogy infarktust kapj; van az a helyzet amikor a császár a legjobb vagy bármi aminek nem része egy vízzel teli kád 🤫
2021. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan ezt gondolom én is 👍🏼👩🏽💆🏽‍♀️
2021. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Vízben szültem, nekem nagyon jó élmény volt.

Viszont nincs összehasonlítási alapom, így nem tudom összevetni egy ágyban, fekve szüléssel.

Attól függetlenül remélem a következő babámnak is vízben adhatok életet. Sajnos a vírus miatt, ezt a fajta módszert most nem annyira támogatják.

2021. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Én vízben szültem és én csak ajánlani tudom. Nekem nagyon jól esett a meleg víz a fájások alatt, sokkal könnyebben tudtam mozogni és nekem nagyon nagy szükségem volt a mozgásra az utolsó fájásoknál, a kitolási szakasz elött.

(Mondjuk én nem kádban, hanem ilyen felfújhatós “medencében” szültem)

Ha van valamilyen konkrét kérdésed, akkor nyugodtan írj :)

2021. jan. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon undinak tűnik hogy ott uszkaljak a vízben amiben egyre több mocsing lesz. Úgy értem azért van akinek jön kaka meg magzatvíz meg vér. Mondjuk soha nem néznem meg más szuleset, tehát lehet ujratoltik a vizet?
2021. jan. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez hogy történik? Már a vajúdás is kádban történik, vagy csak a kitoláskor gyorsan beleülsz? A vízben gondolom nem is lehet rajtad az nst... Tényleg nem tudom, nincs olyan ismerősöm aki így szült volna.

Csak azért kérdezem, mert nekem folytotta magát a babám,mikor jöttek a fájások, és sürgősségi császár lett.

2021. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom kevésbé fájhat, de számomra rohadt undorító, jön ott minden, nem akarnék a saját termékeimben ülni 🤮🤮

Plussz valóban, honnan tudják hogy éppen mi a helyzet bent? Pl ha elakad a baba ők meg kintről várnak a csodára, vagy esik a szívhang?

2021. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Statisztikák szerint vízben szülésnél nagyobb a gátrepedés esélye, mert a segítők nemigen látnak rá a területre, nem tudják kezelni, ha gond van. De asszem, ctg-ből van vízálló is.

Egyébként nem hűl ki a víz? Én kifejezetten forró vízben szeretek zuhanyozni, ha melegbe is ülnék bele, szerintem fél óra múlva már vacognék, szülés ide vagy oda.

2021. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!