Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem rossz, hogyha szülés...

Nem rossz, hogyha szülés közben azt hallgatod, hogy vajúdik meg szül egy másik nő, mert csak egy kis vékony fal vagy egy függöny választja el egymástól a szülő nőket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavart. Csak igazságtalannak tartottam, hogy 10 perc alatt kilőtte a gyereket amíg én már 30 órája poshadtam ott, a végén császármetszéssel.
2021. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%

Engem sem zavart, azt gondoltam, milyen kis ügyes vagyok, hogy halkan tűröm a fájdalmat, a másik csaj meg ordít.

-15 órával később már én is ordítottam 🤣-

2021. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Velem is ez volt. A szomszéd szobába hoztak egy nőt mentővel, ő egy szó nélkül vajúdott, csak láttam amikor elküldtek zuhanyozni. Aztán mikor már a szülőágyra kerültem, hallottam, ahogy három tolásra kint volt a babája. Egyszer ordított is, szerintem túl gyorsan jött neki és biztos fájt. Na utána én még 3 órát szenvedtem, a kitolás nekem megkönnyebbülés volt. Egyebekben nem zavart volna, csak az, hogy beszólt nekem az egyik szülésznő, hogy mit nyögök, a szomszédban milyen csendben van a másik nő...
2021. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem mostanában szültam, de én nem hallottam senkit ordítani. Mondjuk rám is szóltak már akkor is, ha csak nyögtem, hogy: Hang nélkül. Gondolom akkor ott másokra is.
2021. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavart.. Roma nő volt, végig ordított, káromkodott és utasitotta az orvost hohy vágják ki belőle.. Igy.. Hát meglettem volna enélkül.
2021. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Én meg pont az ellenkezőjét mondom: ez az a hely, ahol mindent lehet. Kiabáljon anyuka, kiabáljon, attól könnyebb lesz! És tényleg, megkönnyebbülnek. Tudom milyen, én is szültem hármat. Egy szülésznő
2021. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rossz volt. Volt egy nő, akit Erzsikének hívtak. Az végig ordította a vajúdást meg a szülést. Még nem voltam a kitolási szakaszban, amikor ő már ott volt. Fejhangon elkezdett visítani meg csapkodni. Engem halálfélelem fogott el ekkor, hogy most ez így fog fájni nekem? Amikor nálam bekövrtkezett a kitolási szakasz, akkor leblokkoltam, nem tértem magamhoz. Majdnem oxigénhiányos lett a babám.


A férjem mondta (nem apás szülés volt), hogy már senki nem bírta a folyosón elviselni, ahogy Erzsike ordít meg visít, mint egy kismalac. Jó, de őket egy fal választotta el, minket meg csak egy függöny.

2021. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk a szülésznő inkább mutatta, hogy hogyan kell helyesen “nyögni vagy kiabálni”. Volt néha olyan hangos, mint én. (Külföld)

#2

2021. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Én irigy voltam. 16 órája vajúdtam, mikor hallottam három anyázást és már kint is volt a kislánya. Ahol szültem, ott külön szobák voltak, amin nem voltak ajtók.
2021. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
6-os vagyok. Azért az nagyon ritka, mint az az Erzsike.
2021. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!