Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szuleskor minden no puncijaba...

Szuleskor minden no puncijaba belevagnak hogy tagabb legyen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 15:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek a puncijába nem vágnak bele. 😳😳😳
2021. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Nagyon ritka, hogy gàtmetszèsre tènyleg szükseg legyen. Sajnos a legtöbb magyar kòrhàzban gyakrabban vàgnak, mint ahogy kène, de màr ìgy sem mindenhol.

Összehasonlìtàskent: Dàniaban a szûlèsek 5%-ànàl, Cipruson vagy Màltàn, (nem emlèkszem melyik) a szülèsek 89%-ànàl vàgnak. Orszàg-ès kòrhàzfüggő, hogy èp marad-e valakinek az gàtja.

2021. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nemelyiknek hagyják hogy összevissza berepedjen.

Persze az a legjobb, ha nincs rá szükség. De a természetes szülés nem úgy lett kitalálva, hogy 100%ban sérülésmentes.

2021. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Gátmetszésnek csúfolják 🤣🤣🤣
2021. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

2 ez igaz, attól még nem jó. Barátnőmet Dániában hagytak szétszakadni tokától bokáig. De neki előre megmondták, semmiképp nem vágnak. Lesz, ami lesz. Ez milyen már?! Nekem volt gatmetszesem. En jártam jobban. Ennyit arról a jól hangzó 5%-ról. Biztos, hogy nem 5%, ahol valóban szükség lenne rá. Csak hát a természetes szules okozta károkat nem szokás olyan hangosan sorolni, mint a császár szövődményeket. Vak akár amennyire fujjoljuk az orvosi beavatkozásokat a szülés során Pedig kéne, hogy hangoztassuk milyen károkat okoz sok esetben egy természetes szülés. Nem jelenti, hogy a nők könnyebben megússzák Dániában a szülést, mert keveset vágnak. Cseppet sem. Sajnos ebben sem bírják eltalálni az egészséges középutat. Mindig valami túlzásba kell esni, ha szülésről van szó. Nem vagyok gátmetszés párti, ne érts felre, de ha kell és tényleg kisebb úgy a kár, akkor támogatom.


Kérdező. Ma Magyarországon leginkább protokoll függő. Vannak kórházak, ahol úgy vágnak, mint ahogy köszönnek, de sok helyen már kezdenek változtatni ezen is szerencsére.

2021. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
6 vagy értjük, mire gondolt a kérdező és nem tartjuk feltétlen szükségesnek, hogy megalázzuk szegényt.
2021. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Engem is vágtak, nem bántam. Barátnőmet nem vágták, gátvédelemmel akart szülni. Szakadt, repedt kb mindenhol. Én megúsztam 4 varrattal kívül, ő 23al belül. Megéri?


6os. Áruld már el, hogy jönnek ide a cigányok?! 🤷‍♀️🤦‍♀️😂😂

2021. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Van akit meg nem vágnak és nem is reped, szerintem az a legjobb.
2021. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem, a hasamba vágtak bele, hogy kiszedjék a gyereket. 😂
2021. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
9 ez nyilvánvaló 😁😁 az a legjobb.
2021. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!