Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megvárnátok vagy belevágnátok?

Megvárnátok vagy belevágnátok?

Figyelt kérdés
Két hónapja megtörtént a harmadik vesztésem! A méreg drága dokim beutalók nélkül elküldött egy két vizsgálatra, mondanom sem kell csalódtam! Míg a másik dokit kerestem addig nemsajnálva a pénzt amit tudtam megcsináltattam! Genetika ok, hematologia ok, inmunológián ok kivéve az Nk sejt azt még nemcsináltattam meg, oda júniusba megyek, endokrinológia ok igaz cukorterhelésre május 2án megyek de ide már múlt évtől járok csak most megismétlen hátha változott valami!Lehet türelmetlennel tűnők, de egyik részből félek a másik meg, nagyon vágyunk babára! Megvárnátok Ti is az utolsó egy két vizsgálatot? És mi van ha minden rendben lessz akkor is? Volt olyan akinel nemtaláltal semmit és sikerült? Első baba lenne! Majdnem 5éve küzdünk:( köszönöm!
2019. ápr. 19. 07:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Már egy év után inszemre vagy lombikra mentem volna..
2019. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, de 4orvos plussz a korházban a főorvos is mondta nemkell! Teherbeesésel nincs probléma! Nemszámítok meddőnek! Még egy próbát adunk ha valamiért most se akkor oda megyünk de ezt már a doki is említette!
2019. ápr. 19. 07:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ir az egyik vezető meddőségi, vetélési ok, így azt biztos megvárnám. A leleteidet látta is immunológus, genetikus, hematológus vagy szerinted jók az eredmények? 3 vetélés azért már nem a véletlen kategória. Hiszteroszkópia vagy bármilyen más vizsgálat volt, hogy kizárják, nincs-e vmi meh rendellenesség?

D vitamin szintet vizsgáltak? Pajzsmirigy?

2019. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Endokrinologushoz, hematologushoz es inmunologushoz jarok! Pajzsmirigyem, hormonok minden jo a cukrom is jo volt de ez meg mult evi eredmeny ezert is ismetlem meg ujra! Mehemmel mindennel rendben, nincs mehszajelegtelensegem sem! Parom is kilett vizsgálva! Az Nk sejt funcio maradt meg el! Igaz arra is felkeszitettek, hogy ne lepodjek meg ha nemtalalnak semmit es ezt kifejezetten a korhazba a foorvos mondta! En amit eddig tudtam megtettem! Ja azert lettek meg gyorsan az eredmenyek mert maganlaborba mentem! Lattam enis az eredmenyeket, de orvos is persze mivel az ő szava a számit!
2019. ápr. 19. 08:53
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Mi is sokat vartunk az elsore 7evet. Mi is voltunk mindenfele kivizsgalason es mind a 2nel rendben talaltak mindent. Azt ugy alakult a helyzet a munkahelyemen hogy egyik sorrol (ami nagyon stresszes volt) at kerultem egy nyugisabb sorra 1-2honapot voltam talan ott es osszejott a baba. Ma unnepli a 6.szulinapjat. Illetve a kistesora is 5evet vartunk. Nala is mar meg volt minden vizsgalat de ugyszinten semmi. Tavaly szeptberbe at kerultem a paromek sorara ahol ugyszinten par honapot toltottem mert osszejott a baba. Azert irom le hogy vannak meg csodak. En be tudtam a kornyezet valtas es a sok stresznek hogy az miatt nem jott ossze. Illetve elmeseltem a dokinak is mert pont lomdikra akrt kuldeni es valamiben egyet ertett.
2019. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Eddig enis stresszes helyen voltam ezt amugy nekem is emlitette a doki marmint a streszt, amikor visszamentem dolgozni azzal a feltetelel tettem, h atkerul igy egy hónapja nyugisabb helyen vagyok igaz kevesebb penzert, de mar megerte!
2019. ápr. 19. 09:43
 7/19 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a cukrod rendben, de az inzulint is nézték vagy csak a cukorszintet?

Valóban, ahogy egy korábbi válaszban írták a D vitamin szintet is nézesd meg.

Illetve mi az Rh faktorod? Ha te negatív vagy és a férjed pozitív, akkor ha a baba örökli a pozitív faktort a szervezeted támadhatja őt. Erre tudnak injekciót adni, ha szükséges.

Nem írtad, hogy a terhesség melyik szakaszában történik a vetélés.

2019. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem próbàlkoznék tovább! 3 baba elvesztése bőven elég lenne, nem kockáztatnék többet! (eddig sem jutottam volna el)
2019. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
En se akartam eddig eljutni, de orvosi valasz nemvagyok 35 igy csak 3veteles utan vizsgalnak! Hiaba olcso vagy draga orvos ez van, sajnos!
2019. ápr. 19. 10:36
 10/19 A kérdező kommentje:
7es valaszolo! Elso:6,masodik:6 majd ket evvel kesobb 8heten,de most volt mar embrio is! Pont ez az, h terhelesen nem voltam csak cukrot neztek, igy ezt muszaly! En pozitiv vagyok es a parom is! Makd most az uj dokim csak jobban fog segiteni, h mi kell meg es vegre foglalkozni is fog velem! Köszönöm, h irtal!
2019. ápr. 19. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!