Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vagytok még akik mostanában...

Vagytok még akik mostanában hozták meg a döntést, hogy belevágnak a babaprojektbe?

Figyelt kérdés

Meséljetek, hogy élitek meg? Hány évesek vagytok? Mennyire vagytok tanácstalanok, rutinosak stb..?

Egyedül érzem magam ezzel az egésszel és örülnék ha itt "sorstársakra" találnék..:)



2019. jún. 26. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Szia mi is nemrég kezdtünk bele újra,tavaly volt egy vetélésem sajnos.

Én július elejére nem várom.

Ebben a hónapban már próbálkoztok??

2019. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Mi januárban kezdtünk bele, első hónapban sikerült is de aztán a 6-7 héten elvetéltem, azóta sajnos semmi nem történik. Nemsokára 23 éves leszek. Te?

L.

2019. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nemsokára 34..:S Tudom...igen...nem leszek már fiatal anyuka..:S no de fiatalos még lehetek..;) sajnálom a vetéléseket, sajnos állítólag gyakran előfordul, úgyhogy ne adjátok fel.
2019. jún. 26. 21:35
 4/27 A kérdező kommentje:
mi még nem próbálkoztunk mivel először szeretnénk találni egy megbízható szülész-nőgyógyászt aki elmondja , hogy mit kell tennünk. (vitaminok, esetleg vizsgálatok stb..)
2019. jún. 26. 21:52
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Harmadik baba kapcsán kezdjük júliusban a próbálkozást, addig elmegyek egy rákszűrésre és egy nőgyógyászati vizsgálatra, az nem árt egy terhesség előtt.

Ami pedig a korodat illeti: 37 és fél évesen szültem a kisfiamat (5. próbálkozós hónapban jött össze, jócskán elmúltam akkor már 36 éves), 39 évesen a kislányomat (3. próbálkozós hónapban fogant), most 40 vagyok. A kor csupán egy faktor, rengeteget számít a genetika is, úh ne aggódj! Van, aki a húszas éveiben is küszködik a teherbeeséssel, más meg 40 évesen se, és persze fordítva is megesik 😊

2019. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
amúgy ti kerestetek előtte nőgyógyászt, vagy szimplán belekezdtetek megelőző vizsgálatok, vitaminok nélkül?
2019. jún. 26. 22:27
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk ez a 3 hónap :)

25 éves vagyok

Juni 8ra nem várom 🤞

2019. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Én gondolom a trimeszter-1 vitaminon😮

Mi nem voltunk dokinál

Én csak az éves vizsgálaton :) tavaly pont azon a napon voltam mikor pém volt :) nagyon jó fej dokim van, megmutatta a petécskéket uh.n meg stb.. :)

2019. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

jaj utolsó nagyon örülök, hogy ezt írod mivel mostanában egyre öregebbnek érzem magam..főleg ez a nyomás amit a nőkre ráraknak szörnyű...szinte látom magam előtt a sajnálkozó tekinteteket amikor elmondom hogy hány éves vagyok és megtudják, hogy még nincs gyermekem.

Persze az ember tudja , hogy nem ez az ideális kor elkezdeni, de így van valószínűleg én személy szerint most értem meg rá, és hát ha egyszer így alakult az életem akkor nem tudok mit tenni.

A párommal 2 éve vagyunk együtt , egy éve lakunk együtt és hát egyre magabiztosabb vagyok a döntésemben de ehhez kellett ez az idő. (ami valljuk be nem is olyan sok idő)

Szóval tényleg nagyon hálás vagyok , hogy ezt leírtad. Köszönöm..:)

2019. jún. 26. 22:34
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyénfüggő. Én szeretem tudni, hogy rendben vagyok-e, így a terhességeim előtt (még a próbálkozások előtt) elmentem a nőgyógyászomhoz rákszűrésre és vizsgálatra. Egyebekben a próbálkozás előtt már 3 hónappal elkezdtem napi 800 mikrogramm folsavat szedni, az ugyanis sok születési rendellenességet meg tud előzni (persze közel sem mindent, de van, amin segít).
2019. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!