Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz ez kicsit jobb/szebb?

Lesz ez kicsit jobb/szebb?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem egy majd 4 kilós babát, vágtak, varrtak. A dokinőm mondta, hogy a gátseb felszíne még vastag, kicsit lilás is, adjak neki időt még, a sex is fájt,de amúgy minden rendben, még a menzim is megjött, hiába szoptatok, begyógyult minden, csakhát nem valami szép és a sex sem az igazi :( Ajánlott egy hyaluronsavas hegkezelő krémet, nem olcsó, de megrendeltem. Lesz ez idővel jobb? Sokak írják, hogy alig látszik a helye, nekem a frontra is kicsit érzékeny volt...
2021. jan. 27. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Azzal kend, jobb lesz. Szexnél használjátok sikosítót.
2021. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Idővel... 4,5 kilós babát szültem, bár engem nem vágtak, de picikét repedtem, úgyhogy varrtak kicsit. Nekem az első mensiig nem ment a szex, nagyon rossz volt és fájt, hiába használtunk síkosítót literszámra. Aztán amikor megjött 7,5 hónap után (szoptattam, azóta is szoptatok), rengeteget javult a dolog, de kb 1 évvel szülés után tudtam azt mondani, hogy na most már ugyanolyan, mint előtte volt
2021. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jobb talán lesz, persze olyan mint előtte nem valószínű :(

Hanyadfoku sérülés?

A szex meg lehet, hogy sokáig nem lesz az igazi. Nekem másfél év után sem ugyanaz, de azért sokkal jobb, mint fél év után.

A kremrol nem tudok nyilatkozni, remélem segít valamit.

2021. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a seben múlik


Nekem annyira minimális volt, hogy nem kaptam varrást sem..


Mégsem az igazi..egyszerűb az agyam kívánja a testem pedig nem igazán reagál

2021. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 éves a fiam, a fronta még mindig érzékeny a sebem.
2021. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jo kilatasok 🤭 Valahogy amikor terhes lesz az ember lanya nem is gondol bele ebbe, hogy vajon milyen leszek odalent, fajni fog a sex...Hat remelem majd a krem segit es az ido is..Igyekszem majd fejben is ellazulni, mert biztos vagyok benne, hogy ott is fel kell oldani egy blokkot... En is kivanom nagyon a ferjem, megis bennem volt az a gorcsosseg, mar elore eldontottem,hogy tuti fajni fog es ugy is lett... De nem adtuk fel,de valahogy en is igy erzem, hogy a testem nem igazan reagal arra, amit en szeretnek fejben...Koszi a valaszokat...
2021. jan. 27. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 2,5 hónapja szültem énis gátmetszéssel. Amikor mentem varratszedésre nekem betadint meg ilyen sebösszehúzó hintőport mondott a doki naponta többször is mert kicsit be is volt gyulladva. Sajnos nekem is ilyen lilás a szine. Szexelünk de azért még érzem olyankor h nem az igazi ott lent.
2021. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most meg nagyon sokat fogsz javulni! Tényleg az első félévben még nagyon sok regenerativ folyamat zajlik. Ezt nem elég csak fejben akarni, a testnek idő kell a munkához.

Sajnos nekem pont az van, amit egyszer valahol itt olvastam: az agyam akarja de a testem nem reagál (úgy mint előtte). De ezt kevés embertől hallottam, itt sokan írják hogy nekik jobb lett, mint előtte.

2021. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!