Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szüles jobban faj, mint egy...

A szüles jobban faj, mint egy fajdalomcsillapito nelkuli foghuzas?

Figyelt kérdés
:-) Vagyis amikor nem hat a fajdalomcsillapito, kb.20p.ig huzzak, egy hatso, begyulladt,tajogosodott fogat!
2010. aug. 15. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt még ilyen típusú fogfájásom, de az olyan helyi-jellegű fájdalom inkább. És az inkább éles.

A szülés pedig olyan nagyobb területet-felölelő, kisugárzó, görcsös fájdalom.

Legalábbis nekem az volt. :)

Viszont legalább értelmes fájdalom. :)

2010. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Más testrészed fáj :)) ezt hogy lehet összehasonlítani? Szerintem képtelenség. A foghúzásnak pedig érzelmi töltete sincs, míg a szülés értelme, hogy megölelhesd végre a kisbabád. SZerintem nem lehet összehasonlítani!
2010. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A szülési fájdalmat semmihez nem lehet hasonlítani.Nekem az fájt a legjobban életemben.Ettől függetlenül simán kibírtam minden fajta fájdalomcsillapító nélkül úgy,hogy 28 óráig vajúdtam.
2010. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nincs olyan ember akinek egy hatso, begyulladt,tajogosodott fogat huztak volna ki erzestelenites nelkul.


maximum chuck norris

2010. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jojo, ertem en, de a fajdalom az fajdalom. A vegen el is ajultam. Azert kerdeztem, mert felek a szülestöl, de ha azt kibirtam akkor talan a szülest is eda nelkül. Nem tudom kerjek-e, meg van-e itt egyaltalan.( Fr.orszag)

4. valaszolo, mondom kaptam 3at is, de nem hatott, nemis volt senki a varoban mikor kimentem :-) utanna irany a szajsebeszet, felvagtak a tajogot, ugyancsak hasztalan fajdalomcsillapito nelkül. Van ilyen.

2010. aug. 15. 21:04
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt egyszer egy kérdés aol azt taglalták a már szült anyukák,hogy nem fáj jobban mint egy brutális fogfájás.Gondolom akkor a foghúzásnál sem fáj jobban.A különbség ott van,hogy a foghúzásnak hamarabb vége van,és általában tudja is az ember mikor van vége. A szülésnél ez nincs,és nagyon elhúzódhat,ráadásul te sem tudod meddig.
2010. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

huh, nem semmi a tájogos fogsztorid...

Én már az olvasásától felugrottam a székből...

Hogy a fenébe nem hat Neked a fájdalomcsillapító???

Azóta/előtte kaptál már és az meg hatott?


Akkor lehet, hogy az EDA sem hatna, nem???

Szerintem kb olyan fájdalom lehet, annál tuti nem erősebb, de más jellegű, ha azt túlélted anyám, akkor te bármire képes vagy!!! :-)

gratulálok!!!

2010. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
KEdves utolsó! Nem Neki nem hat, hanem a tályog miatt az ottani idegek nem érzésteleníthetők. Akinek húztak feldagadt, begyulladt fogat az tudhatja, a helyi érzéstelenítés ilyen esetben nem hat! Amúgy szerintem ne hasonlítható össze. A fájdalom mértéke talán annyi, vagy nagyobb, de akkor is, az érzelmek jobban rásegítenek, ha előre örülsz, hogy jön a pici, endorfint termelsz, hihetetlen élmény, nem fogsz közben elájulni! Ne félj! :)))
2010. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Igen a gyulladas miatt, nem hatott, maskor mindig(ezek utan megcsinaktattam minden rossz fogam, még ha tühegynyi szuvasodas is volt rajta.) Remelem tenyleg kevesbe fogom erezni majd a fajdalmat. :-) Meg annyit a foghuzasnak se tudtam mikor lesz vege, vestek, mozgattak stb., masik dokit hivtak, mert gyengenek biznyult emez, ott is csak a megkönyebbülest vartam kb. 20-30p volt :-) Na majd kiderül a szülesnel. :-) de mar nemis felek annyira, hogy ezt felideztem, köszi meg egyszer a biztatast :-)
2010. aug. 15. 22:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

21.35 vagyok.


Ja, értem, ezt nem tudtam, hogy a gyulladás miatt nem hat az érzéstelenítő, köszi. :-)

Juj, de nagyon rossz lehetett...

2010. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!