Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szüles jobban faj, mint egy...

A szüles jobban faj, mint egy fajdalomcsillapito nelkuli foghuzas?

Figyelt kérdés
:-) Vagyis amikor nem hat a fajdalomcsillapito, kb.20p.ig huzzak, egy hatso, begyulladt,tajogosodott fogat!
2010. aug. 15. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

én a fúrás-tömést is érzéstelenítéssel kérem a fogorvostól, de mikor fájt a fogam, mondtam is a dokinak, inkább 3-at megszülök, mint a fogfájás.

3 gyerekes (természetes úton szültem midháromszor, mindenfajta érzéstelenítés nélkül)

2010. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt már olyan fogfájásom ami számomra jobban fájt mint a szülsé.
2010. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
egy szülést hogy lehet egy foghúzáshoz hasonlítani egyáltalán???? nem "muszáj rosszként " kell felfogni és átélni, hanem csodálatos jó-ként :) 2 hónapos kislány anyukája
2010. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

nos, nekem fájdalomcsillapítóval kellett kihúzni két egészséges fogamat 15 évesen, fogszabályzás miatt. inkább szülök 8-10 gyereket, minthogy még egyszer kihúzzák a fogamat! ha tudtam volna, hogy mennyire fog fájni, lehet, hogy inkább kuszák maradtak volna a fogaim!

szülni mindenféle fájdalomcsillapítás nélkül szültem, 19 órán át tartott az első fájástól a babáig, és mégis.

2010. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a vŕlaszokat! Akkor szülök :-D Remelem kellemes elmenyekkel tavozom a szülöszobarol!

Kedves 00.02valaszolo, köszi hogy irtal, de jobban esett volna, ha nem teszed! :-) Maskor gondold vegig a kerdest, erezd magad a kerdezö helyebe, es ha nagyon szukseget erzed, akkor valaszolj! Gratulalok a babahoz es hogy csodalatos szülesed volt. Bar mindenki ilyen szerencses lenne. Minden jot neked!

2010. aug. 16. 11:13
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tizenéves koromban volt ilyen. Nem vagyok öngyilkos típus, de akkor ki akartam ugorni a 3-ról.

Azóta rohanok a fogorvoshoz nézze meg minden rendben van -e, nehogy így járjak mégegyszer.


2 napig szültem. oxitocinnal, brutál fájásokkal.

De a foghúzás sokkal-sokkal jobban fájt.

Arról nem beszélve,hogy foghíjas lettem, szülésnél pedig lett egy csodálatos kisfiúnk.

Szerintem az agy sokmindenre képes. Akár eltompítani a szülési fájdalmakat, közvetlen a szülés után is.

2010. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikben volt részem. Nem tudnám összehasonlítani!

A foghúzás azért nálam nem tartott 20 percig, csak 5ig, de az is elég volt. Az érzéstelenítő nem hatott, mert olyan gyulladt volt. Ez volt életem első fogászati élménye gyerekként....


2szer szültem. Na az tovább tart, mint a foghúzás. És nem folyamatosan fáj, fel lehet rá készülni, mármint tudod mikor fog legközelebb fájni. Nekem se mensiszerű, de keményedéses fájásom nem volt egyiknél sem. Olyan volt, mintha lent csűrték csavarták volna, mintha a méhszájamat ki akarták volna tépni...


De nem tudom összehasonlítani a 2 fájdalmat, ég és föld!

2010. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
00:02es vagyok, én nem megbántani akartalak ezzel, hanem segíteni , és a véleményemet ezzel el is mondtam hogy nem kell félni a szüléstől, mert csodálatos dolog. ne haragudj ha kicsit félre érthetően fogalmaztam, de majd te is ráfogsz jönni :) sok sikert!
2010. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:-) Nekem 12éve "szedtek szet" az alkapcsom, 21evesen. Annyira nem regi elmeny, mintha az agyamat vestek volna es kiakarnak tepni az egesz alkapcsom, az akkori parom es az aszisztens fogott le, fu, nagyon durva volt. Szoval vegül is, olyasmi lehet a szüles is, csak lent, de kapok cserebe egy angyalt, jo "vasar" :-) bar a fogam helyett kaptam egy oriŕsmacit (na, azt mar nem hasonlitom) :-) Köszönöm a valaszokat! elvileg van meg 12hetem, de tuti megirom ide, melyik fajt jobban :-)
2010. aug. 16. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!