Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél mindenféleké...

Császármetszésnél mindenféleképp kapok érzéstelenítőt? Nem csak fájdalomcsillapító tablettát, ugye? Nyugtassatok meg, hogy akárhol szülök, érzéstelenítenek császárnál!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Adnak. Legalábbis furcsa lenne, ha nem adnának érzéstelenítőt...azért ez egy nagy hasi vágás!

Én 3 szurit kaptam császár előtt: helyi érzéstelenítő, fájdalomcsillapító és utána a spinális érzéstelenítő.

2011. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy kapsz.Nekem spontán indult a szülésem, de császár lett a vége.Mikor betoltak a műtőbe, ott megszúrták a gerincem s pár perc múlva már semmit sem éreztem.
2011. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze hogy kapsz érzéstelenítőt. hármat is,deréktól lefelé semmit nem fogsz érezni.
2011. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első babánál azért éreztem, ahogyan húznak, vonnak, "kotornak".
2011. ápr. 15. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is éreztem, de nem fájt.

Csak nagyon furcsa volt.

2011. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze,hogy kapsz.Ha meg sürgősségi akkor altatnak. Most lesz a 3. császárom 3 hét múlva. Az elsővel altattak a másodikkal érzéstelenítettek...most valószínűleg megint érzéstelenítő lesz.


Azt hogy érzékeljük,hogy húznak vonnak,matatnak,természetes...de konkrét fájdalom nincs./bár erről tudnék mesélni :S /

2011. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off

Kedves utolsó, neked ment ki az érzéstelenítő, ugye? Jesszus milyen lehetett az?

2011. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne tudjátok meg milyen az!!!!!!!!!!!!!!! :(((
2011. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!