Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyivel jobb magánklinikán...

Mennyivel jobb magánklinikán szülni?

Figyelt kérdés
Tényleg biztonságosabb? Kedvesebbek? Jó az ellátás? Jól felszereltek?
2021. jan. 28. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem minden esetben. Sajnos ott is vannak bunkók, akik ha kérdezel meg kiis röhögnek. Plusz ha mondanak egy árat pl 1millio (csak 1 példa) az meg nagyban változhat, pl ha kell fájdalom csillapító az plusz, ha császár a vége az is plusz.

És ha neadj isten baj van a babával, atviszik másik kórházba mert egyik Magankorhazban sincs PIC vagy NIC.

2021. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk úgy hogy ott legalább nem írnak fel antibiotikumot hogy szedd be mielőtt bemész meg miután hazamentél ne hogy elkapj valamit.

Amúgy igen, külön szoba, normális étel és nem kezdenek kötözködni hogy mikor mit hogyan kérsz, ja és van fájdalomcsillapító lényegtelen szerintem hogy mit mennyiért számolnak pluszba mindennek megvan az ára ez van .

2021. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam hogy magánban nem valószínű hogy szétkaszabolnak vagy hogy kézzel szétrepesszenek stb.
2021. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Én magánkórházban szültem, a másodikat is ott fogom. Fogadott orvossal és szülésznővel, akik segítettek a háborítatlan szülésélményben. Támogattak, kísérték a szülést, de nem mondták meg, mit csináljak, és nem avatkoztak be feleslegesen.

A bent töltött 2 nap olyan volt, mintha egy hotelben lennénk. Franciaágyas szobában hármasban a férjemmel és a babával. Tisztaságra higiéniára nagyon figyelnek. Van minden, wc papír, ballonos víz, bőséges és finom étkezés. A látogatókat a szobában fogadhattuk, nem egy üvegen keresztül nézték meg a gyereket.

Én azt tapasztaltam, hogy mindenki kedves és segítőkész volt, még ha csecsemősök nem is egyforma elveket vallottak.

Vizitkor, ha épp aludtunk, csendben kimentek inkább, nem zavartak. És mindig mindenki kopogott mielőtt belépett a szobába.

Bármilyen vizsgálatot, vagy kezelést csináltak, akár velem, akár a babával, előtte mindig elmondták, mi lesz és engedélyt kértek. Abszolút egyenlő félként kezeltek egész idő alatt.

Én nagyon elégedett voltam.

2021. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokkal Jób. De ha igazán baj van akkor atszallitanak.
2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magánklinikán szültem volna, viszont a korlátozások miatt én most sokallnék érte 850.000-ret. Nálunk apuka bejöhetne, de ki-be nem mászkálhatna. Így nem lenne aki pótolja a cuccokat, vagy behozza ami elmaradt. Merthogy látogatási tilalom ott is van. Szóval én emiatt maradtam a kórháznál, de a vizsgálatokra továbbra is magánban járok, szülésznőt pedig fogadtam, ha már orvost nem lehet. Annyi, hogy még a szülésznő sem tudja pontosan, hogy jogi szempontból hogyan fizethetem majd ki, de azt mondta, ha már egyszer elvállalt, akkor bejön mindenképp, akkor is, ha nem lesz semmilyen mód (magyarul akkor ingyen vállal).
2021. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A minap jott velem szembe: [link]


En megtehettem volna de sajnaltam ra ennyit. Magan nodokihoz jartam, felvetodott egyebkent...Mondjuk nekem pcs volt es ugy voltam vele hogy az mindegy hol tortenik es tenyleg mindegy. Orultem hogy 2 nap utan hazajohettem. Azt mondjak a szuleszno szemelye fontosabb huvelyi szulesnel. Mindenesetre sok-sok penz...

2021. jan. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, érdekes én még egy magánba sem talalkoztam ilyen történetekkel, de tegyük fel hogy igaz biztosan megeshet ilyen párszor sajnos de az én véleményem az hogy most olyan másfél millió a szülés szerintem ez nem sok pénz rá, egy mell műtét kerül annyiba szóval én egyébként még azt is hittem hogy drágább és igen nekem az a tapasztalatom hogy mérföldekkel jobbak a körülmények és nem egy lepukkant, koszos helyen kell szülni meg összezárva x emberrel, de szerintem itt tényleg csak az a kérdés hogy kinek mik az elvárásai és kinek mi éri meg és fér bele.
2021. jan. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!