Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben tájékoztatnak h...

Szülés közben tájékoztatnak h gátmetszést kell csinálni vagy nem?

Figyelt kérdés
Kellene h szóljon mielött vágna vagy elég ha szülés után mondja h vágni kellett?
2021. jan. 28. 21:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Tájékoztatni kellene előtte.
2021. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen szólnak
2021. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szólnának is látnád,hogy megy feléd az injenkciós tű
2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát a dokim valahogy elfelejthette mert amikor elvitték a babát lemosdatni akkor mondták h akkor most összevarnak. Kérdeztem h vágni kellett? És akkor mondák h igen. Már rendbe jöttem begyógyult a gátseb csak most így eszembejutott h mondania kellett volna, de akkor ezek szerint igen.
2021. jan. 28. 21:29
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Mondania kéne, sőt, a beleegyezésed kellene adnod!
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem szóltak külön. Az első szülésemkor pont láttam hogy a szülésznő felveszi a szikét, kérdeztem hogy vágni fogsz?, erre mondta, hogy a következő fájásnál igen. A másodikat rezidenssel szültem, de ott volt a mentora a főorvos is. Láttam hogy a dokira néz és mondta hogy metszésre lesz szükség, a főorvos meg bólintott. Ekkor tudtam hogy ha jön a fájás vágni fognak.
2021. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
Adott! Amikor aláírt felvételkor huszonnyolcezer helyen.
2021. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
A gátmetszés nincs külön kiemelve a "huszonnyolcezer" hely egyikén sem. Ilyen van, hogy beleegyezek az orvos megítélése alapján a helyzet megoldásában. Ha minden szülő nő a saját maga által megválasztott pozícióban szülne, nem lenne siettetés pl oxival, a méhszáj, hüvely minden a saját tempójában tudna tágulni.
2021. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
8 as az oxival siettetésen megakadtam. 36 órát vajúdtam,a 14.től kezdtek tömni vele. Valamit elszúrhattak,mert nem gyorsította meg a folyamatot.
2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem, mindkétszer szólt. Sőt, addig nem vágott, amíg érthetően nem válaszoltam. Legalább 2x visszakérdezett és mondogattam, hogy okéokéoké. (Fogadott orvos.)
2021. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!