Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A normális, hogy nem ad a...

A normális, hogy nem ad a kórház a szülésemmel tájékoztatást? Hárítottak, keressem az orvost, dehát nekem nem volt orvosom.

Figyelt kérdés

aki épp ügyeletben volt, az "foglalkozott velem" ami szinte a nullával egyenlő, ő egy gyakornok, szülésnél csak nézte a többieket, ott volt egy szülésznő, meg asszisztensek.

a nevüket sem tudom, csak a gyakornokét.

a szülészeten akit kapcsoltak, olyanokat mondott még azon kívül, hogy keressem az orvost, hogy nem né bele a gépbe, mert hát nekik dolguk van..


érdekelnének a megszült lepényem érettségi adatai, kaptam e fájdalomcsillapítást, mi az az episiotómia(zárón ez áll:normál szülés zajlott le episiotómiával, mit kaptam "perifériás"(?)infúióban, adtak e szülés előtt "szokásos"antibiotikumot(ami védi a magzatot az útján, hogy ne szedjen össze fertőzéseket ..elvileg), aztán CTG szülés alatt, ez is mi?


2014. nov. 5. 15:58
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

a fogalmakkal már tisztában vagyok!

csak a lepény érettségem nem tudom

2014. nov. 5. 16:02
 2/35 A kérdező kommentje:
meg hogy mit adtak infúzióban
2014. nov. 5. 16:03
 3/35 A kérdező kommentje:

ilyen van az "alkalmazott terápis" alatt:


1,2g Aktil 1.v., Panalgorin tabl.


(én nem kaptam tablettát..)

2014. nov. 5. 16:04
 4/35 A kérdező kommentje:

diagnózisnál ezt nem értem:

04200 IEBR int.kiv.

2014. nov. 5. 16:05
 5/35 anonim ***** válasza:

A kórházi zárójelentésen nincs rajta?

Úgyis be kell vinni a háziorvosnak, inkább őt kérdezd. Talán ő megtalálja rajta, vagy rá tud kérdezni.

2014. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Vidd el a zárójelentésed a háziorvoshoz, vagy a nődokihoz és ő pontosan elmondja neked, hogy mi micsoda.

Nekem a zárón rajta volt a lepény adatai is, bár én meg sem néztem a zárójelentésem, csak a nődoki mondta a 6hetes kontrollon.

2014. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

a zárón milyen orvosi kifejezéssel áll a lepényérettségi adat?

valszeg nekem abszolut nincs rajta, mert már minden sorát értek és amúgy is gondolom mellette lenne a fok(I, II, III)

2014. nov. 5. 16:33
 8/35 A kérdező kommentje:
vagy a terhesgondozó(nálunk nőgyógyász is egyben)belelát a kórházi gépbe? egy a rendszerük?(habár akkor minek kellene vinni a zárót..)de ha nem lát bele, honnan tudná, ha nincs a zárón?
2014. nov. 5. 16:34
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lepény érettségét csak UH-n nézik.
2014. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként ezeket miért nem kérdezted meg akkor, mikor még a kórházban voltál?
2014. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!