Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miërt mondjãk hogy érdekes...

Miërt mondjãk hogy érdekes vagyok mert 26 évesen örülnék ha barâtnőm terhes lenne ő 24 éves?

Figyelt kérdés
Azt mondjãk haveromék hogy korai még ők rá se tudnak gondolni meg hasonlók
2021. jan. 31. 07:09
 1/5 khniki ***** válasza:
83%
Mert a legtöbb férfi még saját magáért sem tud felelősséget vállalni ebben a korban, nem hogy egy családért.
2021. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Régebben ez teljesen normális volt, manapság nem ez a jellemző, de ezt neked kell érezni.
2021. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Két dolgot tudok elképzelni: egyrészt lehet az, amit az eddigi válaszadók írtak, hogy a társadalom element egy olyan irányba, hogy sokan 30 éves korukig "ki akarják élni magukat" és inkább bulizásra/karrierre/stb koncentrálnak és csak később jön a családalapítás (amivel semmi gond, de érthető hogy egy ilyen mentalitású embernek fura, ha valaki korábban akar családot). Az is eszembe jutott viszont, hogy olyan férfival is találkoztam már, aki egyszerűen azért mondott ilyeneket már a húszas évei elején, mert nem igazán mérte fel, hogy egy gyerek mekkora változást okozna az életében, mind az anyagiakat, mind az energiát mind az időbeosztást tekintve, hanem csak arra gondolt, milyen jó lenne, ha lenne gyereke. Neki én is megmondtam, hogy ezt azért érdemes még átgondolni egy kicsit.
2021. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert ez nem csak a te döntésed. Kicsit olyannak hangzik, mintha a barátnőd teste felett te akarnál rendelkezni. Egyáltalán nem biztos, hogy ő 24 évesen már terhes akar lenni, pláne szülni. Illetve én "barát/barátnő" kapcsolatba biztosan nem szülnék, ehhez azért nagyobb elköteleződés kell.
2021. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mai világban igen, ez korainak számít.
2021. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!