Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kialakulóban levő gerincsérvve...

Kialakulóban levő gerincsérvvel (nyaki) és két gerincmeszesedéssel (hát és derék részen) lehet természetesen szülni?

Figyelt kérdés
Van valakinek ebben tapasztalata? Egy éves a kisfiam és mind a szülés után derült ki nem szűnő tünetek miatt. Valakinek van ebben tapasztalata, hogy neki mit tanácsoltak, mi lett a vége? Nagyon vacak a gerincem és gondolom egy terhesség már alapból pluszba megterhelné.
2021. jan. 31. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ortoped orvos valaszaval bentebb lennel.
2021. febr. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is szülés után jött ki a gerincsérve, meg is kellett műteni. Neki például azt tanácsolták, hogy egyáltalán ne vállaljon második gyereket. Ha mégis bevállalja biztosan császár lesz.
2021. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Persze nyilván kell az idegsebésszel is egyeztetni, csak kiváncsi vagyok, hogy általában mik a tapasztalatok. Nem biztos, hogy lesz második gyerek, de igazából megnyugtatóbb lenne egy császár a kiszámíthatóság miatt, amennyiben bármilyen minimális (akár 1%) esélye van annak, hogy a vajúdás vagy szülés alatt rosszabbodjon. Csak mostanában őrület mennyire nyomják a természetes szülést az anya karára már sokszor. Eleve nyilván már a terhesség is gáz lenne neki, úh eléggé meg kell ezt fontolni.
2021. febr. 1. 11:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg kell gondolni. Szerencsétlen hónapokig alig bírta ellátni a babát a fájdalomtól.Én is ezt vettem észre, hogy mostanában a természetest erőltetik, még olyan esetben is amikor nem kéne. Biztos a statisztika miatt.
2021. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat nalunk a kórházban az új főorvos ki is mondta hogy nem tudom hány % alá KELL vinni. Erre minden doki rohant hozza jóváhagyatni a császárját, hogy később ne ők szoruljanak. Ez se normális. Igazából eddig nem érdekelt. Megszületett az első kisfiam és kész. De azért most aggasztana.
2021. febr. 1. 16:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Az durva! Felháborító, hogy a számok többet számítanak, mint az ember egészsége.
2021. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez melyik kórház ha nem vagyok indiszkrét?
2021. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tatabanya. De most megint új a főorvos idén tok a szuleszeten, úgyhogy nem tudom, most mi lesz. De tavaly elég nagy felháborodás volt, mert faros babával is bele akartak kényszeríteni az anyát a szulesbe, aki ezt érthetően nem nagyon szerette volna kockáztatni.
2021. febr. 2. 13:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézus pont oda tartozom! Remélem az új nem lesz ilyen fanatikus! Főleg így, hogy már fogadott orvos se lehet.
2021. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Másik régi bútordarab, nem hiszem, hogy fanatikus lenne. 🤔
2021. febr. 2. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!